6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Olivia Wilde składa dokumenty prawne autorstwa Jasona Sudeikisa na CinemaCon - termin

Olivia Wilde składa dokumenty prawne autorstwa Jasona Sudeikisa na CinemaCon – termin

oprócz: Jak coś z wulgarnej hollywoodzkiej fabuły, podnieś tajemniczą kopertę nie martw się kochanie Reżyser i gwiazda Olivia Wilde przez to CinemaCon Wczoraj wieczorem pokaz filmu New Line był dokumentami prawnymi z Ted Lasso gwiazda Jason Sudeikis.

Rozumiemy, że koperta z Manili, naznaczona tajemnicą i osobowością, która została umieszczona na scenie, była dokumentami aresztu zdobywcy Primetime Emmy Award.

Wilde i Sudeikis dzielą dwoje oddzielnych dzieci od końca 2020 roku.

Nadszedł termin dla przedstawicieli Wilde i Sudeikis, który zostanie zaktualizowany, jeśli otrzymamy dane.

Podczas gdy delegaci milczeli, to, co wydarzyło się we wtorek, było bardzo hałaśliwe, przynajmniej w przenośni.

Limit

Wczoraj wieczorem podczas sesji Warner Bros. CinemaCon w Koloseum w Caesars Palace, był Wilde Przerwano jej na chwilę, gdy niezidentyfikowana osoba podeszła do pierwszych rzędów i przesunęła w jej stronę kopertę z Manili.

„to moje?” – spytał Wilde.

Wziąłem kopertę i otworzyłem ją. Jednak, podobnie jak zawodowcy, Wilde był niewzruszony tym, co mogło być szokiem. Gdy jej życie osobiste zostało nagle wystawione na widok publiczny, reżyserka nadal zwracała się do publiczności, która w dużej mierze była modelką, o swoim projekcie. Po przyczepie dla nie martw się kochanie Zagrał, spotkał się z wielkim aplauzem.

Na początku firma Deadline dowiedziała się zeszłej nocy, że zawartość koperty to spam. Ale teraz wiemy, że tak nie jest.

W ostatnich czasach trudno wyobrazić sobie zaimprowizowany moment na CinemaCon obejmujący ingerencję publiczności z gwiazdą na scenie, a to z pewnością rodzi pytania dotyczące bezpieczeństwa. To także zjadliwe posunięcie, aby sabotować gwiazdę z legalnymi papierami podczas jego chwili na scenie 4100 przed przemysłem filmowym. Kiedy dokumenty są składane, jest to coś, co reguluje osoba, która faktycznie składa dokumenty prawne. Aby wejść do Koloseum na CinemaCon, uczestnicy spoza branży muszą kupić odznakę.

READ  Co warto wiedzieć o procesie cywilnym Kevina Spaceya: Prawnicy składają oświadczenia wstępne

Z pewnością to, co wydarzyło się wczoraj wieczorem w Sin City, rodzi poważne pytania dotyczące pokazu uczestników CinemaConu.

Kiedy Deadline rozmawiali z uczestnikami show-managementu Koloseum, nie byli świadomi, w jaki sposób dana osoba weszła do budynku ani kim byli. W rzeczywistości producenci CinemaCon utrzymali Warner Show.

Należy pamiętać, że CinemaCon jest pełen bezpieczeństwa, który zwykle przeprowadza szczegółowe kontrole torby pod kątem nagrywania i niebezpiecznego sprzętu, a także opiekuje się tłumem na imprezie i poza nią po każdej prezentacji w studiu. CinemaCon nie skomentował, kiedy dotarł w terminie.

dziki nie martw się kochanie Zostanie wydany 23 września. Osiemnaście wytwórni licytowało thriller, który wygrał New Line, z dofinansowaniem PIC w wysokości 20 milionów dolarów. Florence Pugh gra Alice, gospodynię domową z lat 50., której mąż Jack (Harry’ego Stilesa) w tajemniczym procesie znanym jako Project Victory. Oczekuje się, że organizacja zmieni świat, jaki znamy. Kobietom w mieście mówi się, aby zostały w domu, ale Alice ma wątpliwości, kiedy zaczyna monitorować przemoc. Zwiastun jest prowokacyjny i pełen parnych scen między Pugh i Styles.

Ten artykuł został napisany przez Nancy Tartaleni.