25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kaia Gerber zamieniła swoje zwykłe brązowe włosy na karmelową blondynkę

Kaia Gerber zamieniła swoje zwykłe brązowe włosy na karmelową blondynkę

Ktoś domaga się, aby karmelowy blond stał się prawdziwym kolorem Pantone, ponieważ najnowsza metamorfoza włosów Kai Gerber to letnia inspiracja, którą wkrótce zobaczy każdy fryzjer. W nowym poście udostępnionym w jej Story, modelka i aktorka pokazały nowy karmelowy blond kolor włosów, który jest ogromnym odejściem od jej zwykłych ciemnobrązowych warkoczy.


Zdjęcie pokazuje ją przy oknie, popołudniowe słońce podkreśla jej nowe włosy, które miały nowy, jasny, ciepły blond odcień i miękkie fale. Oczywiście jej charakterystyczne brwi były nadal obecne i uwzględnione, a jej nowe włosy wyróżniały się, utrzymując czysty i neutralny makijaż. Utrzymała również swój strój na niskim poziomie, wybierając zwykły prążkowany podkoszulek.


Instagram/KaiaGerber


Nowy odcień powstał dzięki uprzejmości kolorysty Matta Reese’a, którego klientami są Kendall Jenner, Hailey Bieber i Sydney Sweeney. moda rys. Specjalnością Rez jest „midlight”, które w poście opisano jako „technikę, która łączy naturalny kolor włosów z pasemkami za pomocą mieszanki tonów pomiędzy nimi”, na wypadek gdyby inni styliści potrzebowali zerknąć za kurtyną, jak marzycielski Kaia idzie na dno.

To nie pierwszy wypad Kai do sprawdzenia, czy blondynki mają więcej zabawy. W 2020 roku podzieliła się na Instagramie ujawnieniem znacznie bardziej platynowego koloru i nierównego stylu (nazwała to „Bleach Zoom”). A na długo przed tym, w 2016 roku, spróbowałem też wybielacza.

READ  Taylor Swift ujawnia drugą piosenkę Midnights na Spotify Billboard - Rolling Stone