15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wewnątrz nowe programy Amy Schumer wypatroszone przez Paramount Plus

Wewnątrz nowe programy Amy Schumer wypatroszone przez Paramount Plus

the Paramount + krwawa łaźnia Kolejna grupa ofiar. W zeszłym tygodniu firma zajmująca się transmisją strumieniową dołączyła do (HBO) Max, Disney + i Hulu, nie tylko odwołując programy, ale także wychodząc na całość spalonej ziemi i całkowicie niszcząc je. poniedziałkowy wieczór, Czas dostawy Dodatkowa lista wymienionych tytułów usuniętych, m.in Wewnątrz Amy Schumerktóry był w trakcie kampanii o Emmy dla swojego piątego sezonu Wyemitowany jesienią 2022 roku.

oprócz Wewnątrz Amy Schumer (który, nawiasem mówiąc, zdobył nagrodę Writers Guild Award na początku tego roku), Paramount + również został usunięty Od kołyski na scenę (Serial dokumentalny w reżyserii Dave’a Grohla), porywająca antologia Opowiedz mi historięSeriale dokumentalne Ghislaine: Partner w zbrodnioraz cały szereg seriali Nickelodeon: All in z Cam Newton, Allegra’s Window, Pekka Bunch, Bella and the Bulldog, Crashlits, Digby Dragon, Fresh Beat Band, Halo Effect, Legendary Dudas, Monsters vs. Aliens, Mott & Stuff, Nicky, Ricky, Dicky & Down, Peter Rabbit, Pig Goat Banana Cricket, Ride, I siły. filmy fantastyczna piłka nożna (z udziałem Marsai Martina i Kelly Rowland) W śnieżny dzień (musical komediowy z Robem Hebelem w roli głównej) również został usunięty.

Powodem usunięcia, tutaj i gdzie indziej, jest ulga podatkowa, jaką mogą uzyskać usługi przesyłania strumieniowego Gryzienie Thanosa własną autorską serię. Dlaczego istnieje taka luka podatkowa dla treści, które zostały napisane, wyprodukowane i wydane (nawet tylko przez krótki okres czasu), Hollywood może chcieć rozważyć, ponieważ to coraz bardziej popularne przejście od streamerów wprowadziło nowy poziom niestabilności do przemysłu. Anulowanie jest wystarczająco złe; Teraz twórcy muszą się martwić, że ich praca zniknie na zawsze, często bez możliwości ponownego dostępu do niej.

READ  Prabhas kontra Saif Ali Khan (10 głów)

Można by pomyśleć, że to podjęta z zimną krwią decyzja finansowa Możesz zacząć zrażać artystów, których zatrudniają sztandary. Weźmy na przykład Amy Schumer, która nazwała MTV Entertainment Studios swoją „bazą domową” i zaangażowała się we współpracę z Paramount+. Reporter z Hollywood w listopadzie 2022 r. „Mam nadzieję, że dostaniemy kolejny sezon” – powiedziała wówczas. „Mieli bardzo lekki kontakt i po prostu dali nam wsparcie. Byli idealnym partnerem, dlatego mówię:„ Dajcie spokój, a co, jeśli zrobimy to ponownie? ” Najwyraźniej nie.