19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jurnee Smollett nazywa Cook County „#FreeJussie” — termin

Jurnee Smollett nazywa Cook County „#FreeJussie” — termin

Aktorka Podróż Smolletta Powiat Cook wezwał do „#FreeJussie” w ślad za swoim bratem Soczyste SmollettW czwartek został skazany na 150 dni więzienia za popełnienie fałszywego przestępstwa z nienawiści w 2019 roku.

Czarni Amerykanie są więzieni w więzieniach stanowych prawie pięć razy szybciej niż biali Amerykanie. Josie jest niewinna” – napisał w sobotę Smollett Młodszy na Instagramie. „I… nie trzeba wierzyć w jego niewinność, żeby myśleć, że powinien być wolny. #FreeJussie #StopLockingUpOurPeople”.

dawny imperium Uwięzienie aktora Jussie Smolletta w związku z incydentem w Chicago, w którym doszło do fałszywych raportów na policję, jest częścią ogólnego pakietu obejmującego 30 miesięcy w zawieszeniu, 120 106 dolarów odszkodowania dla miasta i dodatkowe 25 000 dolarów grzywny. „Nie mam zamiaru samobójstwa. Jeśli coś mi się stanie w [jail]Nie zrobiłem tego – krzyknął aktor, gdy został wyprowadzony z sali sądowej na orzeczeniu. – Nie jestem samobójstwem, jestem niewinny!

Smollett zadzwonił na policję 29 stycznia 2019 r., twierdząc, że dwóch mężczyzn w maskach narciarskich zaatakowało go przed jego budynkiem mieszkalnym, wyrzucając jednocześnie rasistowskie i antygejowskie obelgi oraz krzycząc: „To jest kraj MAGA”, odnosząc się do „Make” byłego prezydenta Donalda Trumpa. Ameryka znowu wielka”. Logo. Chociaż wiadomość o rzekomym ataku początkowo wywołała falę poparcia dla Smolletta, później stała się ona przedmiotem dochodzenia karnego, a wielka ława przysięgłych oskarżyła go o przestępstwo czwartego stopnia za złożenie fałszywego raportu policyjnego w lutym tego samego roku. Wszystkie zarzuty przeciwko Smollettowi zostały oddalone w marcu 2019 r., chociaż prokurator specjalny w końcu wznowi sprawę po okrzykach o łagodniejszych karach przeciwko niemu.

Wyrok Smolletta nastąpił po jego skazaniu w grudniu 2021 r. za pięć zarzutów zakłócania porządku, związanych z fałszywymi doniesieniami policyjnymi. Post na Instagramie jego siostry Journey można znaleźć poniżej.