28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jussie Smollett na Oddziale Psychologii Więziennej

Jussie Smollett na Oddziale Psychologii Więziennej

Jussie Smollett jest przetrzymywany na oddziale psychiatrycznym chicagowskiego więzienia – a jego brat przewraca się.

39-letni aktor „Imperium”, który przebywa w więzieniu Cook County Został skazany na pięć miesięcy więzienia Jego brat twierdzi, że za kratami za przestępstwo z nienawiści został wtrącony na oddział za papierkową robotę.

„Bardzo niepokojące jest to, że do dokumentów była dziś dołączona notatka, która pojawiła się na froncie jego celi… że grozi mu samookaleczenie” Jocqui Smollett powiedziała na Instagramie.

„Chcę tylko wyjaśnić ludziom, że w żaden sposób nie grozi mu samookaleczenie, i chce powiedzieć ludziom, że jest bardzo stabilny, jest bardzo silny, jest zdrowy i zdrowy” – powiedział brat w sobotnim poście.

To nieprawda – powiedział Jockey Smollett. „To całkowity brak sprawiedliwości. To denerwujące, to straszne.”

Jocqui Smollett powiedział, że jest „rozwścieczony”, że jego brat Jussie został umieszczony na oddziale psychiatrycznym więzienia Cook County.
Instagram / @ussiesmollett

Urzędnicy powiedzieli w zeszłym tygodniu, że Jussie Smollett z Tylko, że nie był samobójczy Ponieważ w czwartek został wyprowadzony z sądu, zostanie umieszczony pod ochroną.

a Źródło organów ścigania powiedziało TMZ Że niespokojny aktor był na oddziale psychologicznym, ponieważ jest to jeden z obszarów więzienia, w którym przebywają słynni więźniowie.

Jussie Smollett został uznany za winnego pięciu przestępstw związanych z nieuporządkowanym zachowaniem po ośmiodniowym procesie wynikającym z napaści w 2019 roku.

Aktor twierdził, że padł ofiarą antygejowskiego rasistowskiego ataku w centrum Chicago w 2019 r. – śledczy ustalili później, że spiskował z dwoma braćmi w celu przeprowadzenia ataku, ponieważ był niezadowolony ze swojej pensji „Imperium”.

READ  Władze witają kontrowersyjny program samochodowy rapera Ricka Rossa jako tysiące zalewających hrabstwo Fayette – WSB-TV Channel 2