22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dożywotnia licencja Microsoft Office 2021 do 30 USD (91% zniżki) na kolejne 2 dni

Prawie każdy słyszał o pakiecie Microsoft Office lub korzystał z niego w pewnym momencie swojego życia, ale nie każdy może mieć kopię tego pakietu na swoim komputerze. Istnieje kilka alternatyw, które działają online i chociaż mogą pomóc w zaciskaniu, nie jest to świetne długoterminowe rozwiązanie. Jeśli spędzasz więcej czasu na tworzeniu dokumentów, wysyłaniu wiadomości e-mail i naprawianiu programu PowerPoint, warto to sprawdzić.

Możesz zrezygnować z subskrypcji (z cykliczną opłatą) i uzyskać dożywotnią licencję na dostęp do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher i Access za jedyne 30 USD. Wróciło to do najniższej ceny, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, i aż 91% zniżki od zwykłej ceny 349 USD. Jednak ta umowa wygasa za kilka dni, więc pamiętaj, aby szybko otrzymać zamówienie.

Oferta od StackSocial jest ważna dla: okna i prochowiec kopia programu.

Microsoftu

Ta popularna oferta dożywotniej licencji Microsoft Office jest nadal dostępna za 30 USD. Jest dostępny zarówno dla komputerów Mac, jak i Windows, więc upewnij się, że masz odpowiedni dla komputera, z którego regularnie korzystasz.

Teraz zawsze możesz wybrać użycie a Bezpłatna kopia pakietu Microsoft Office online (który ma znacznie mniej funkcji). Ale w porównaniu z Internetem Pakiet subskrypcji Microsoft 365 Kosztująca 10 USD miesięcznie lub 100 USD rocznie ta wersja do pobrania to świetna okazja.

Chociaż cena wydaje się zbyt dobra, aby mogła być prawdziwa, sami spróbowaliśmy i zadziałało to jak urok. (Dwa duże zastrzeżenia: dostajesz tylko jeden klucz — działa tylko na jednym komputerze — i nie zawiera usługi Microsoft OneDrive Cloud Storage.) W rzeczywistości Stack oferuje wersję tej umowy od początku 2022 r. Ale to wszystko- niska cena nie będzie trwała długo, więc przejmij inicjatywę tak często, jak to możliwe.

READ  Atari Anniversary Collection Pełna lista gier mogła zostać ujawniona w przecieku detalicznym