12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa aktualizacja One UI 6.1 wprowadza Galaxy AI na więcej urządzeń Galaxy – Samsung Global Newsroom

Nowa aktualizacja One UI 6.1 wprowadza Galaxy AI na więcej urządzeń Galaxy – Samsung Global Newsroom

Samsung przyspiesza globalną ekspansję mobilnej sztucznej inteligencji, umożliwiając użytkownikom korzystanie z Galaxy AI w poprzednich modelach

Firma Samsung Electronics ogłosiła dziś dostępność telefonu Galaxy AI1 Funkcje dostępne na większej liczbie urządzeń Galaxy dzięki nowej aktualizacji One UI 6.1 zaprojektowanej w celu demokratyzacji mobilnej sztucznej inteligencji. Aktualizacja będzie dostępna dla serii Galaxy S23, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9 od końca marca. Podobnie jak niedawno wprowadzona na rynek seria Galaxy S24,2 Ta aktualizacja podnosi poziom mobilnej sztucznej inteligencji dla użytkowników dzięki hybrydowemu podejściu, które łączy sztuczną inteligencję na urządzeniu i sztuczną inteligencję opartą na chmurze.

„Naszym celem w przypadku Galaxy AI jest nie tylko zapoczątkowanie nowej ery mobilnej sztucznej inteligencji, ale także wzmocnienie pozycji użytkowników poprzez uczynienie sztucznej inteligencji bardziej dostępną” – powiedział TM Roh, prezes i dyrektor Mobile E-Business w Samsung Electronics. „To dopiero początek Galaxy AI, ponieważ planujemy udostępnić to doświadczenie ponad 100 milionom użytkowników Galaxy w 2024 roku i kontynuować innowacyjne sposoby wykorzystania nieograniczonego potencjału mobilnej sztucznej inteligencji”.

Komunikacja, która przekracza bariery

Więcej użytkowników Galaxy będzie teraz mogło korzystać z funkcji Galaxy AI usprawniających komunikację, dostępnych w modelach wyposażonych w sztuczną inteligencję. Funkcje obejmują możliwość ustawienia tonu wiadomości i tłumaczenia wiadomości na 13 różnych języków za pomocą funkcji Chat Assist.3 Użytkownicy Galaxy mogą doświadczyć mocy interakcji w czasie rzeczywistym dzięki tłumaczeniu na żywo,4 Który zapewnia tłumaczenie głosowe i tekstowe połączeń telefonicznych. Dzięki Tłumaczowi użytkownicy mogą także prowadzić spontaniczne rozmowy z mieszkańcami podczas podróży, ponieważ funkcja podzielonego ekranu tworzy tłumaczenia tekstowe rozmów na żywo.

Niezrównana produktywność

Szersza integracja Galaxy AI w całym ekosystemie Galaxy umożliwia także bezproblemową obsługę codziennych zadań na modelach wyposażonych w sztuczną inteligencję, co prowadzi do nowego poziomu wydajności. Funkcjonalność wyszukiwania została ulepszona dzięki usłudze Szukaj w Google.5 Który generuje intuicyjne wyniki wyszukiwania za pomocą szybkiego gestu ruchu okrężnego. Funkcje organizacyjne ułatwiające życie, takie jak Note Assist6 Zezwalaj użytkownikom na tworzenie formatów, tworzenie podsumowań i tłumaczenie notatek, ułatwiając jednocześnie przeglądanie7 Umożliwia szybsze nadążanie za zmianami poprzez tworzenie kompleksowych podsumowań artykułów prasowych. Asystent transkrypcji może także łatwo transkrybować nagrania spotkań oraz tworzyć streszczenia i tłumaczenia.

READ  Ubisoft wyłącza usługi online dla 90 nieaktualnych gier

Niepowstrzymana kreatywność artysty w Tobie

Dzięki Galaxy AI firma Samsung zwiększa swoją rolę w uwalnianiu twórczego potencjału ludzi. Najnowsza aktualizacja Galaxy zawiera pakiet narzędzi Galaxy AI, które zapewniają swobodę twórczą nawet po zrobieniu zdjęcia. Dzięki edycji generatywnej8 Urządzenia zasilane sztuczną inteligencją mogą z łatwością zmieniać rozmiar, położenie lub wyrównanie obiektów na zdjęciach, aby uzyskać doskonałe ujęcie. Użytkownicy mogą także szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek dopracować dowolne zdjęcie, korzystając z opcji Edytuj sugestię.9 Nie ma potrzeby wielokrotnych powtórzeń, takich jak natychmiastowe zwolnione tempo10 Może tworzyć dodatkowe klatki dla filmów w zwolnionym tempie, aby uchwycić chwile pełne akcji.

Na tym kreatywność i personalizacja się nie kończą. Personalizacja urządzeń Galaxy jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki tapetom generowanym przez sztuczną inteligencję, dzięki którym urządzenia zasilane sztuczną inteligencją ożywiają kreatywność użytkowników.

Więcej informacji na temat Galaxy AI można znaleźć na stronie: Samsung Newsroom, Prasa mobilna Samsunga I SAMSUNG.

1 Firma Samsung nie składa żadnych obietnic ani gwarancji dotyczących dokładności, kompletności ani niezawodności wyników zapewnianych przez funkcje AI. Korzystanie z niektórych funkcji Samsung AI może wymagać zalogowania się na konto Samsung.
2 Niektóre funkcje AI z serii Galaxy S24 mogą nie być dostępne w modelach poprzedniej generacji.
3 Funkcja tłumaczenia w aplikacji Chat Assist może wymagać zalogowania się na konto Samsung. Niektóre aplikacje do czatowania mogą nie obsługiwać tej funkcji. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Ta funkcja jest aktywowana po wykryciu języka, który można przetłumaczyć. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
4 Tłumaczenie na żywo wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się do konta Samsung. Tłumaczenie na żywo jest dostępne tylko w preinstalowanej aplikacji Samsung Phone. Połączenia należy wykonywać przy użyciu oryginalnego dialera firmy Samsung. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
5 Wyniki mogą się różnić w zależności od dopasowań wizualnych. Wymaga połączenia z Internetem. Użytkownicy mogą potrzebować aktualizacji Androida do najnowszej wersji. Funkcjonalność produktu może zależeć od aplikacji i ustawień urządzenia. Niektóre funkcje mogą nie być kompatybilne z niektórymi aplikacjami. Dostępność usług różni się w zależności od kraju i języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana. Czas aktualizacji może się różnić w zależności od modelu.
6 Tylko dla tekstu w Samsung Notes. Wymaga logowania do konta Samsung i połączenia z Internetem.
7 Dostępne tylko w aplikacji internetowej Samsung.
8 Edycja generatywna wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Edycja za pomocą Genetic Edit powoduje zmianę rozmiaru obrazu do 12 megapikseli. Po zapisaniu na wyjściowym obrazie umieszczany jest widoczny znak wodny, wskazujący, że obraz został wygenerowany przez sztuczną inteligencję. Nie gwarantuje się dokładności i niezawodności generowanych wyników.
9 Sugestia edycji jest kompatybilna z formatami JPG, PNG, GIF i MP4. Wyniki i jakość edycji mogą się różnić w zależności od fotografii i warunków fotografowania. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
10 Funkcja Instant Slow Motion jest dostępna dla serii Galaxy S23, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9.