26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Seria Final Fantasy Pixel Remaster trafi na PS4 i Switcha wiosną 2023 roku

Seria Final Fantasy Pixel Remaster trafi na PS4 i Switcha wiosną 2023 roku

Square Enixa zostanie opublikowane Remaster Final Fantasy Pixel Seria PlayStation 4 i konwertuje Wiosną 2023 roku firma ogłaszać.

Final Fantasy Ii Final Fantasy IIi Final Fantasy IIIi Final Fantasy IVi Final Fantasy VI Final Fantasy VI Będzie dostępny pojedynczo lub razem jako pakiet. standardowe iFinal Fantasy Edycje fizyczne „35th Anniversary Edition” będą również dostępne w dniu i dniu cyfrowej premiery, wyłącznie za pośrednictwem Sklep Square Enix. Ilości dla obu będą ograniczone.

Uzyskaj szczegółowe informacje poniżej.

Kolekcja Final Fantasy I-VI Pixel Remaster – Wersja standardowa – 74,99 USD (Sklep Square Enix-Ekskluzywny)

  • Kolekcja Final Fantasy I-VI Pixel Remaster – Wirtualna kolekcja wszystkich gier na PlayStation 4 lub Switch

Ilości będą bardzo ograniczone, więc pamiętaj, aby zamówić w przedsprzedaży, zanim zostaną wyprzedane.

Kolekcja Final Fantasy I-VI Pixel RemasterFinal Fantasy Wydanie z okazji 35. rocznicy – 259,99 USD (Sklep Square Enix-Ekskluzywny)

  • Kolekcja Final Fantasy I-VI Pixel Remaster – Wirtualna kolekcja wszystkich gier na PlayStation 4 lub Switch
  • Pudełko na gadżety z edycji rocznicowej
  • Ile premii soczewkowej za pakiet gry
  • Dwupłytowy zestaw płyt winylowych z nowo zaaranżowaną muzyką z gier z ekskluzywną okładką autorstwa Kazuko Shibuya
  • Specjalnie zmontowany artbook ze słodkimi grafikami pikselowymi
  • Osiem kształtów postaci w pikselach w paczkach okien

Ilości są ograniczone, więc zamów teraz, aby nie przegapić.

the Remaster pikseli Wersje pierwszych sześciu Final Fantasy Gry są obecnie dostępne tylko na PC, iOS i Androida. Final Fantasy Ii Final Fantasy III Final Fantasy III Uruchomiony 28 lipca 2021 r., a następnie Final Fantasy IV 8 września 2021 r. o godz. Final Fantasy V W dniu 10 listopada 2021 r. o godz Final Fantasy VI 23 lutego 2022 r.

READ  Starfield zawiera tajną wiadomość dotyczącą środowiska

Oto przegląd każdej gry, za pośrednictwem Square Enix:

Final Fantasy

To jest śmiesznie nazwana gra, od której wszystko się zaczęło. Przejmujesz kontrolę nad Wojownikami Światła i wyruszasz w podróż mającą na celu pokonanie czterech demonów i przywrócenie pokoju na świecie.

Wiele elementów serii, które poznaliśmy i pokochaliśmy, debiutuje tutaj w tym pierwszym wpisie: ogromny świat pełen tajemnic, kultowe projekty potworów i świetna ścieżka dźwiękowa.

Final Fantasy II

Druga gra z serii wprowadza nowy świat, nowe postacie i coś, co stało się znakiem rozpoznawczym serii: innowacyjność.

Fabuła koncentruje się na konflikcie między wrogim Imperium Palamecia a oporem rebeliantów. Mała grupka bohaterów to wszystko, co stoi między światem a ruiną.

Final Fantasy II Pokazuje gotowość programistów do przekraczania własnych granic i próbowania nowych rzeczy. Na przykład, zamiast trzymać się przewidywalności, gra zawiera system mistrzostwa, w którym postacie zwiększają umiejętności posługiwania się bronią i umiejętnościami, im częściej są używane.

Ciekawostka: tzn Final Fantasy Gra, która przedstawiła światu chocobos! Teraz to jest dziedzictwo.

Final Fantasy III

Kiedy zapada ciemność i odbiera światło krainie, kryształy wybierają czterech młodych bohaterów, którzy wyruszają w ekscytującą podróż po rozległej i wrogiej krainie.

Ta doceniona przez krytyków pozycja w serii została stworzona z elastycznym systemem kariery, który pozwala postaciom zmieniać role w walce w dowolnym momencie. Wiele z najbardziej znanych przedmiotów Final Fantasy Tu też się zaczęło – na przykład jako pierwszy wprowadził inwokacje, w tym filary serii Bahamut i Shiva!

Final Fantasy IV

Final Fantasy IV Przedstawia jedną z najbogatszych i najpotężniejszych historii w serii. Jest pełen postaci i scenariuszy, które fani kochają do dziś.

Skupia się na mrocznym rycerzu Cecilu, który zostaje pozbawiony swojej pozycji i rangi, gdy kwestionuje coraz bardziej irytujące rozkazy swojego króla. Kiedy zostaje wysłany na prostą misję dostawczą ze swoim przyjacielem Kenem, przerażające wydarzenia, które następują, wysyłają go i grupę sojuszników w niesamowitą podróż zdrady, miłości i odkupienia.

Jest to pierwsza gra, w której zastosowano system Active Time Battle (ATB), który łączy elementy turowe i rozgrywane w czasie rzeczywistym, tworząc dynamiczną, strategiczną walkę.

Final Fantasy V

świat Final Fantasy V Jest na skraju zniszczenia, ponieważ kryształy żywiołów, które przynoszą życie i dobrobyt na tych ziemiach, straciły swoją moc.

Jedyna nadzieja leży w czwórce bohaterów: Bartzu, zamkowej księżniczce Lenie, pirackim rycerzu i tajemniczym Galowie. Pobudzeni wspólnym losem, wyruszają z misją ocalenia samej planety.

a także doskonalenie systemu ATB, Final Fantasy V Znacząco rozszerza twoje strategiczne wybory dzięki znacznie rozbudowanemu systemowi zadań, który pozwala dostosować postacie do 22 różnych zawodów.

Final Fantasy VI

Final Fantasy VI Jest to gra uwielbiana zarówno przez fanów, jak i krytyków.

Po części dzięki niesamowitej lokalizacji i historii. Akcja rozgrywa się w krainie, w której zniknęła magia, a ludzkość zwróciła się zamiast tego w żelazo, proch strzelniczy, parę wodną i inne technologie.

W rzeczywistości bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że magia w większości zniknęła – młoda kobieta, która była zniewolona przez imperium zła, nadal dzierży władzę. Kiedy spotykasz potężną starożytną istotę zwaną esperem, rozpoczyna się łańcuch wydarzeń, który będzie miał tragiczne konsekwencje.