10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zdobądź prezenty last minute podczas ostatniego dnia weekendowej wyprzedaży Best Buy

Boże Narodzenie jest oficjalnie za tydzień, więc jeśli nadal masz trochę zakupów na prezenty, nadszedł czas, aby przyspieszyć. Ale na szczęście to, że zrobiłeś zakupy w ostatniej chwili, nie oznacza, że ​​wszystkie świąteczne oferty i wyprzedaże zniknęły. W ten weekend Best Buy rozpoczął 48-godzinną wyprzedaż błyskawiczną, a Ty masz jeszcze kilka godzin, aby skorzystać z tych oszczędności.

Dziś masz ostatnią szansę na skorzystanie z dużych rabatów na szeroką gamę produktów, w tym słuchawki, urządzenia do noszenia, inteligentne telewizory, kamery bezpieczeństwa i wiele innych. W niektórych przypadkach istnieje zniżka w wysokości 50% lub więcej, chociaż oferty są dostępne tylko do 21:59 PT (12:59 AM ET) dziś wieczorem. Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać te pozostałe godziny, zebraliśmy kilka naszych ulubionych ofert z poniższej wyprzedaży, ale upewnij się, że Sprawdź całą wyprzedaż dla wszystkich transakcji.

Jeśli ktoś z Twojej rodziny dopiero zaczyna dbać o zdrowie i kondycję, Fitbit Sense to doskonały smartwatch dla początkujących. Mimo że nie jest to już najnowszy model, nadal oferuje doskonałe śledzenie snu i ćwiczeń, a nawet może wykonać EKG na nadgarstku.

Przeczytaj naszą recenzję Fitbit Sense.

Otrzymujesz alerty cenowe Fitbit Sense (karbon / grafit).

Spośród wszystkich konsol nowej generacji, xbox s Łatwiej było go zdobyć. W rzeczywistości w Czarny piątek jest w sprzedaży u kilku sprzedawców detalicznych i jest ponownie w sprzedaży w ten weekend w Best Buy ze zniżką 60 USD.

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące konsoli Xbox Series S: 240 USD

Wydaje się, że prace domowe nigdy się nie kończą, ale wraz z postępem technologicznym opcje oszczędzające czas, takie jak roboty odkurzające, ułatwiły pracę. Te programowalne urządzenia można zaplanować tak, aby automatycznie czyściły podłogi, dzięki czemu możesz zrobić więcej w ciągu dnia. Ten model rozwija się nawet i kosztuje obecnie 400 USD.

Otrzymujesz powiadomienia cenowe dotyczące iRobot Roomba i7 Plus

Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu dzięki trzem kamerom Arlo Pro 4 z reflektorem. Pakiet zawiera również cztery akumulatory, stację ładującą, trzy mocowania zabezpieczające przed kradzieżą i staroświecki znak podwórka, który odstrasza potencjalnych złodziei.

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące zestawu zabezpieczeń kamery Arlo Pro 4 Spotlight: 320 USD

Dzięki dwóm silnikom o mocy 160 W, diodom LED i maksymalnemu zasięgowi jazdy wynoszącemu 3 mile, jest to idealny prezent do jazdy w tym sezonie — a teraz kosztuje 40 USD taniej.

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące samobalansującego skutera elektrycznego Hover-1 Blast z maksymalnym zasięgiem roboczym 3 mil i maksymalną prędkością 7 mil na godzinę — czarny

Więcej ofert: