22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Trenerzy i dyrektorzy NFL przewidują, że 49ers zaskoczą ludzi „w zły sposób” w 2023 r. – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Trenerzy i dyrektorzy NFL przewidują, że 49ers zaskoczą ludzi „w zły sposób” w 2023 r. – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Większość zawodników spodziewa się, że w 2023 r. będzie walczyć o szóste trofeum Vince’a Lombardiego. Jednak niektórzy dyrektorzy i trenerzy w całej lidze nie wykluczają, że San Francisco cofnie się o krok.

Sportowiec Niedawno przeprowadzono ankietę wśród kluczowych decydentów Informacje o lidze NFL – w tym dyrektorzy generalni, dyrektorzy generalni, główni trenerzy i asystenci trenerów – o nadchodzącym sezonie. Poruszane tematy obejmowały tytuł MVP ligi, trójkę najlepszych rozgrywających i najlepszego gracza ofensywnego niebędącego rozgrywającym.

Osiemnastu decydentów poproszono o wskazanie trzech drużyn, które w przyszłym sezonie zaskoczą ludzi „w zły sposób”. Najwięcej głosów w tej kategorii (pięć) mają 49ers, a także Dallas Cowboys i Green Bay Packers.

Drużyny Buffalo Bills, Miami Dolphins i Tampa Bay Buccaneers zajmują drugie miejsce, zdobywając po cztery głosy.

W artykule nie podano powodu, dla którego San Francisco otrzymało najbardziej rozczarowujący głos. Trudności Billsów w grze biegowej (z wyjątkiem rozgrywającego Josha Allena) zostały uznane za czerwoną flagę, a Dolphins również mieli „duże ego” w połączeniu z młodym trenerem w postaci Mike’a McDaniela.

Być może wysokie oczekiwania 49ers pozostawiają niewiele miejsca na pozytywne zaskoczenie fanów. Jest też mało znany rozgrywający Brock Purdy, który w zeszłym roku zdobył 8:0 w ośmiu meczach, w których rozegrał ponad trzy czwarte, ale może popaść w przeciętność.

Ostatni miesiąc również był dziwny dla 49ers. Wymienili byłego rozgrywającego na odbierającego Treya Lance’a, a kontrakt gwiazdora Nicka Bosy może przedostać się do gry w pierwszym tygodniu przeciwko Pittsburgh Steelers.

Szczerze mówiąc, 22 z 32 drużyn otrzymało co najmniej jeden głos w tej samej ankiecie, co stanowi kolejny dowód na wyjątkową równość w lidze w każdym sezonie. Jednak inni uznani kandydaci do Super Bowl, jak Kansas City Chiefs i Cincinnati Bengals, nie otrzymali ani jednego głosu w tej kategorii.

Dobra wiadomość dla wszystkich wiernych członków 49ers, którzy teraz panikują? Talenty pierwszego rzędu zwykle wygrywają. A 49ers mają tego pod dostatkiem.

READ  Bezpłatna agencja NBA: James Harden obniża pensję o 15 milionów dolarów, aby pozostać z 76ers, według raportu

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk