19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Globalna sieć sklepów odzieżowych Uniqlo otworzy flagowy sklep w Polsce

Globalna sieć sklepów odzieżowych Uniqlo otworzy flagowy sklep w Polsce

UNIQLO, globalny sprzedawca odzieży, ogłosił dziś plany otwarcia swojego pierwszego stałego sklepu w Polsce. Nowy sklep UNIQLO ARKADIA zlokalizowany jest w centrum handlowym Westfield Arcadia w Warszawie i pierwszych klientów powita jesienią 2024 roku. UNIQLO ARKADIA będzie w ciągu roku oferować całą linię odzieży życiowej dla mężczyzn, kobiet, dzieci i dzieci. Powierzchnia sprzedaży wynosi około 1300 metrów kwadratowych. Otwarcie pierwszego w Polsce stałego sklepu UNIQLO jest następstwem udanego sklepu pop-up w Warszawie UNIQLO Wars Sawa Junior, który został otwarty we wrześniu 2022 roku.

Taku Morikawa, dyrektor generalny UNIQLO Europepowiedział: „Jesteśmy podekscytowani możliwością podjęcia kolejnego kroku na drodze UNIQLO w Polsce i udostępnienia wszechstronności UNIQLO oraz niezbędnych artykułów codziennego użytku jeszcze większej liczbie osób w Warszawie. Dzięki naszemu pierwszemu sklepowi typu pop-up w Wars Sawa Junior widzieliśmy, jak klienci przyjęło nas FILOZOFIA LIFEWARE, zainspirowana japońskimi wartościami jakości, długowieczności i prostoty, w mieście przesiąkniętym historią i kulturą, to wielki zaszczyt otworzyć nasz pierwszy stały sklep z wartościami naszej marki.

UNIQLO otworzy swój pierwszy stały sklep w Polsce UNIQLO ARKADIA w warszawskim centrum handlowym Westfield Arcadia jesienią 2024 roku. Po udanym pop-upie w sklepie pojawi się oferta LifeWear dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt w cenie 1300. Metrów kwadratowych powierzchni sprzedażowej. Dyrektor generalny Taku Morikawa wyraził entuzjazm, powołując się na przyjęcie przez Warszawę filozofii UNIQLO.

Rozbudowa sieci sklepów w całej Europie

UNIQLO kontynuuje rozbudowę swojej sieci sklepów w Europie, dostarczając LifeWear coraz większej liczbie klientów. Wiosną 2024 roku firma otworzyła regionalne sklepy flagowe w dwóch nowych miastach, Rzymie i Edynburgu, otwierając jednocześnie nowe sklepy UNIQLO w centrum Londynu, Nicei i Mediolanie. Uwzględniając te pięć sklepów, UNIQLO prowadzi obecnie łącznie 76 sklepów na 10 rynkach w całej Europie.

Uwaga: Treść tej informacji prasowej nie została zredagowana przez pracowników Fibre2Fashion.

READ  Obrazy zrabowane przez nazistów w czasie II wojny światowej wróciły do ​​Polski

Biuro informacyjne Fibre2Fashion (RM)