27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Travis Kelsey z drużyny Chiefs przeprostował kolano, co podobno budzi jego wątpliwości, w pierwszym tygodniu meczu przeciwko Lions

Travis Kelsey z drużyny Chiefs przeprostował kolano, co podobno budzi jego wątpliwości, w pierwszym tygodniu meczu przeciwko Lions

werdykt moc Mistrz Kansas City Chiefs może być pozbawiony jednego ze swoich najważniejszych zawodników, gdy sezon zasadniczy 2023 rozpocznie się meczem z Detroit Lions w czwartkowy wieczór. Po wtorkowej sesji treningowej trener Chiefs Andy Reid powiedział reporterom, że gwiazdor ostrego grania Travis Kelsey nadmiernie wyprostował kolano, według ESPN.

Według mediów NFLKondycja Kelseya w pierwszym tygodniu stoi pod znakiem zapytania, ale nie uważa się, że jest to kontuzja długoterminowa. Według doniesień, wodzowie będą najpierw czekać, aż opuchlizna ustąpi. Kiedy Oficjalny raport dotyczący obrażeń Wydany we wtorek po południu film Kelsey znajduje się na liście uczestników z ograniczoną odpowiedzialnością.

„Zobaczymy, jak to będzie” – powiedział Reid. Przez Adama Shiftera.

Kelce to najlepszy ciasny koniec w lidze NFLkończąc jazdę, podczas której złapał rekordowe w karierze 110 podań na odległość 1338 jardów i 12 przyłożeń, co było rekordem w karierze, a Chiefs zajęli miejsce na szczycie tabeli. NFL świat z A moc Zwycięstwo LVII nad Philadelphia Eagles. W tej grze Kelsey stał się pierwszym graczem, który zagrał w ciasnej końcówce NFL Historia do prowadzenia moc Al Muntasir dwukrotnie otrzymał dystans, zanotował sześć przyjęć na 81 jardów i jedno przyłożenie.

Kelsey nie opuścił żadnego meczu z powodu kontuzji od sezonu 2013 w seniorskiej drużynie. Rozegrał tylko jeden mecz zawodowy, zanim kontuzja kolana zmusiła go do opuszczenia reszty roku. 33-latek prowadził Kansas City pod względem przyjęć przez trzy z ostatnich czterech sezonów. Jeśli opuści wieczór otwarcia, będzie to świetna okazja dla niesprawdzonego zespołu skrzydłowych.

Sky Moore, Toney Cadarius, markiz Valdes Scantling, Rashi Rice, Richie James, Justin Ross i Justin Watson walczą o kontakt w tym ataku, a bez Patricka Mahomesa, łapacza nr 1, sytuacja powinna być szeroko otwarta. Dodatkowo na liście znajdują się także Noah Gray i Blake Bell Kopie zapasowe Kelce w trudnej sytuacji. W zeszłym roku Gray złapał 28 podań na 299 jardów i jedno przyłożenie, podczas gdy Bell wystąpił w zaledwie trzech meczach.

READ  Gary Bateman-Mitchell Miller, członek Bruins, „zdyskwalifikowany”

„Byłem zaangażowany w tę grę, więc byłem już w drodze” – powiedział Moore zapytany o kontuzję kolana Kelseya po czwartkowym treningu. cross-sportowiec. „Rozmawiałem z kimś, a on kulał i schodził z boiska. To był dobry znak, widzieć, jak podnosi się i schodzi z boiska”.

Kelce prowadzi od 2019 roku pod względem liczby jardów na mecz (79,8). Może zostać siódmym zawodnikiem w historii NFL, który w tym roku zaliczy 1000 jardów w biegu przez osiem sezonów z rzędu, ale wynik w pierwszym tygodniu może budzić wątpliwości.

Jak podaje Caesars Sportsbook, Vegas szybko zareagowało na tę wiadomość, gdyż passa spadła o 1,5 punktu do Chiefs -5.