21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Steelers szybują w stronę sezonu 2023;  Jets i Patriots przegrywają przed rozpoczęciem meczu

Steelers szybują w stronę sezonu 2023; Jets i Patriots przegrywają przed rozpoczęciem meczu

Wreszcie nadszedł tydzień pierwszy i tak, główna gwiazda Bills-Jets – Josh Allen kontra Aaron Rodgers w poniedziałkowy wieczór – jest certyfikowanym zawodowym graczem. Ale mam obsesję na punkcie premiery Lions at Chiefs w godzinach największej oglądalności w czwartkowy wieczór.

Te mecze, a także 14 innych niedzielnych konkursów, przygotują grunt pod kolejny pełen intryg sezon NFL. Czy Patrick Mahomes i Chiefs powtórzą tę historię? Czy Rodgers może przywrócić chwałę Gotham? (On i Mahomes spotkają się po raz pierwszy w tym sezonie, w 4. tygodniu.) I oczywiście jest o czym pisać.

W mojej przedsezonowej edycji rankingów pojawiło się mnóstwo komentarzy, które drużyny powinny być wyżej, a które niżej. Dokonałem pewnych modyfikacji, ale nie (całkowicie) pod wpływem nacisków opinii publicznej. Przecież miałem do obejrzenia mnóstwo akcji przedsezonowych i niektóre drużyny (np. Steelers) wyglądały lepiej niż inne (np. Rams).

Jedna uwaga programowa: Oprócz cotygodniowego publikowania moich ocen tutaj na NFL.com, Andrew Ceciliano i ja z NFL Network przedstawimy je na Podcast dotyczący ocen siłyktóry w tym sezonie nagrywamy w każdy wtorek aż do Super Bowl LVIII w Las Vegas.

Na dobre i na złe, oto moje oceny przed pierwszym tygodniem. Ponieśliśmy sukces!

READ  Podsumowanie Braves at Royals: Pięciu gospodarzy prowadzi w drodze do zwycięstwa 10-3