22 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Washington Redskins and the Arizona Cardinals

Jeśli zarzuty o wstrzymanie płatności z ligi są prawdziwe, Daniel Snyder prawdopodobnie zostanie stracony

Obrazy Getty

Bomba z sobotniej nocy może być ostatnią kroplą dla NFL i Daniela Snydera.

AJ Perez z FrontOfficeSports.com poinformował wczoraj, że Kongres bada tę sprawę Czy przywódcy Waszyngtonu wstrzymali pieniądze? Która powinna była zostać przekazana grupie ligowej drużyny gości. Źródło ligowe znające dynamikę wśród właścicieli PFT powiedziało, że stanie się to „dzwonem do śmierci” dla Snydera jako właściciela, jeśli okaże się to prawdą.

Podejmowane będą również wysiłki, aby zmusić Snydera do dokonania płatności, czy to za pośrednictwem systemu sądowego, czy wewnętrznego arbitrażu.

Drużyny NFL nie zatrzymują wszystkich przychodów z biletów, ani nie dzielą się bezpośrednio z przeciwnikiem pieniędzmi z każdej konkretnej gry. Zamiast tego 40 procent bramki z każdego meczu trafia do ogólnoligowej puli, która trafia w równych częściach do wszystkich drużyn.

Tak więc, jeśli to prawda, Snyder wziął 1/32 z 40-procentowej wypłaty z pozostałych 31 zespołów – i nie wypłacił całej 40-procentowej części, która powinna była trafić do jego partnerów.

Jego współpracownicy chronili go, jeśli chodzi o badanie nadużyć w miejscu pracy, ponieważ pośrednio chronią się przed podobnymi zarzutami, które zagrażają kontroli ich franczyz. Jeśli można wykazać, że dłubał w kieszeniach swoich partnerów, bardzo prawdopodobne jest, że partnerzy wyrzucą go z domu.READ  Anioły zdobywają 13 punktów w trzeciej tercji przeciwko Górom Skalistym