28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak Aaron Judge myśli o Carlosie Beltran przed powrotem Yankees?

Jak Aaron Judge myśli o Carlosie Beltran przed powrotem Yankees?

Tampa – Carlos Beltran W tym sezonie wyemitowanych zostanie 36 meczów Yankees I była szansa, że ​​Beltran był bardziej zaangażowany w zespół niż tylko komentatorem, ponieważ Aaron Boone przyznał, że „umieścił czujniki” poza sezonem, aby sprawdzić, czy Beltran jest zainteresowany pracą trenera w swoim zespole. .

Boone podkreślił, że tak naprawdę nie rozmawiał z Beltranem o potencjalnej roli, ale okazał się nieodpowiedni dla żadnej ze stron.

Mimo to Boone nie był z Yankees w 2017 roku.

Aaron Judge powiedział również, że nie może się doczekać powrotu Beltrana, pomimo chaotycznej historii.

Sędzia dodał w niedzielę, że nie sądzi, aby Beltran powinien zwracać się do zespołu po swoim przybyciu.

Aaron Judge (z lewej) uważa, że ​​Carlos Beltran (z prawej) nie musi rozmawiać z graczami Yankees o skandalu z kradzieżą sygnału Astros.
Charles Winzelberg/New York Post; Obrazy Getty

„Moim zdaniem nie sądzę, żeby musiał nam coś mówić” – powiedział sędzia Steinbrenner Field.

Powiedział również, że obaj nie rozmawiali o tym, co wydarzyło się w 2017 roku.

„Tak naprawdę nie widzę potrzeby wchodzenia w to” – powiedział sędzia. „W tym roku dzieje się wiele ważnych rzeczy i skupiamy się na tym, co możemy z tym zrobić”.

Następnie prawy obrońca Yankees Carlos Beltran, lewy i Aaron Judge podczas wiosennego treningu na stadionie George'a M. Steinbrennera w Tampa na Florydzie.
Ówczesny gracz Yankees Carlos Beltran, po lewej, i Aaron Judge podczas wiosennych treningów w 2016 roku.
Charles Wenselberg/New York Post

Zapytany, czy zespół przebrnął przez skandal, sędzia powiedział: „Nie mogę mówić w imieniu całej grupy, ale, jak powiedziałem, skupienie się na tym roku jest ważniejsze niż wszystko, co wydarzyło się w przeszłości”.

Sędzia się z nim nie zgodził Ocena Cashmana Że Yankees należy uznać za mistrzów MLS z sezonu 2017 po przegranej z Astros w siedmiu meczach ALCS.

„Nie wygraliśmy” – powiedział sędzia. „W mojej książce nie wygraliśmy. W mojej książce to się nie liczy. Nie wygraliśmy, więc nie mogę sobie tego zarzucić”.

Cashman powiedział Andrew Marchandowi z The Post: „W końcu musisz przewrócić stronę. Carlos jest przyjacielem. Wcześniej był przyjacielem. Ty podejmujesz takie decyzje w swoim życiu. Oczywiście to, co wydarzyło się w Houston, nie było dobre. w grze i było to bardzo bolesne. Dla nas, ale kiedy czujesz, że masz rodzinę, czuję, że Carlos jest jej częścią. … To coś, za co zapłacił. Zdecydowałem się albo przewrócić stronę, albo nie , i przewróciłem stronę. Nie stanowi to dla mnie problemu, gdy idę dalej”.

READ  Sos Gardnera: Czuję się jak wybrany

Beltran przyznał w wywiadzie dla YES, który wyemitowano w poniedziałek, że Tytuł Mistrzostw Świata 2017 dla Astros to „plama” Z powodu schematu kradzieży sygnału.