29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rankingi kontuzji Detroit Lions: Sam LaPorta jest wątpliwy, 4 wykluczone

Rankingi kontuzji Detroit Lions: Sam LaPorta jest wątpliwy, 4 wykluczone

Detroit Lions opublikowali ranking kontuzji w meczu Wild Card vs Rams z Los Angeles Najważniejszą wiadomością jest to, że wygląda na to, że Sam LaPorta z drużyny All-Pro będzie miał szansę zagrać w tym meczu.

wykluczać

 • WR Calif Raymond (kolano)
 • TE James Mitchell (ręka)
 • Edge James Houston (kostka, IR) – Pozostało dni oceny: 6
 • CB Jerry Jacobs (udo/kolano)

Kontuzja Raymonda wyglądała poważnie, a biorąc pod uwagę brak czasu na treningi w tym tygodniu, nic dziwnego, że został wykluczony z tego meczu. Nieobecność Raymonda otworzy drzwi dla Donovana Peoples-Jonesa, który wydaje się najbardziej prawdopodobnym kandydatem do roli WR4 i powracającego.

Mitchell doznał kontuzji ręki w środku tygodnia i od czasu kontuzji nie mógł trenować, w związku z czym został wykluczony z gry. Lions mogą rozważyć wzmocnienie składu szkoleniowego lub pozyskanie Anthony'ego Ferksera w zastępstwie, ponieważ Sam Laporta również jest kontuzjowany, a Brock Wright wróci po opuszczeniu trzech ostatnich meczów.

Houston przez cały tydzień intensywnie trenował i według Campbella „wygląda lepiej”, ale wykluczenie z meczu w tym tygodniu oznacza, że ​​prawie na pewno nie będzie aktywny przez weekend. Houstonowi pozostało jeszcze trochę czasu na przyszły tydzień i jeśli Lions nadal przeżyją play-offy, do środy będą musieli podjąć decyzję w sprawie jego statusu.

Jerry Jacobs nie ujawnił, że zmierza do kontuzjowanego rezerwowego i chociaż Lions nie ogłosiły jeszcze tego transferu, oczekuje się, że stanie się to w sobotę, zgodnie ze swoim zwyczajem. Na razie technicznie rzecz biorąc, zostanie wykluczony z raportu dotyczącego kontuzji.

„Jerry doznał lekkiej kontuzji czy czegoś takiego” – powiedział trener Dan Campbell na piątkowej konferencji prasowej. „Do jutra nie dokonamy żadnych transakcji”.

Wątpliwy

 • TE Sam Laporta (kolano)
 • DT John Kominsky (choroba)

Po dodatkowej pracy po czwartkowych treningach i napawaniu optymizmem co do swoich szans na niedzielną grę, Laporta wrócił do piątkowych treningów, robiąc duży krok naprzód w stronę gry przeciwko Rams.

READ  Przedsezonowi zwycięzcy i przegrani NFL Tydzień drugi: zawodnicy, nowicjusze QB wśród najlepszych graczy

„Wrócę do tego, co powiedziałem kilka dni temu” – skomentował Campbell zapytany o sytuację Laporty na boisku. „Więc po dzisiejszym treningu będziemy wiedzieć dużo więcej. A potem tak po prostu, jak będzie wyglądał jutro, kiedy się obudzi? Wiem to, z każdym dniem jest coraz lepiej. Więc wyślemy go tam przeprowadź trening i zobacz, dokąd to zajdzie”.

Na wszelki wypadek Lions opracowali dwa plany gry dla Rams, jeden, jeśli Laporta będzie mógł grać, a drugi, jeśli będzie niedostępny, w ten sposób ich bazy zostaną zabezpieczone.

„Tak, możesz stworzyć dwa różne pakiety, jeden z tym, a drugi bez niego i być gotowym na oba” – wyjaśnił Campbell. „Otrzymaliśmy wystarczająco szczegółowe wytyczne, które możemy dostosować i dostosować. […] To mądra grupa. „To nie będzie bardzo stresujące, ale mamy zdolność do adaptacji”.

Ponieważ Lions mają rozegrać mecz u siebie, mogą poświęcić trochę czasu na ocenę jego stanu w ciągu najbliższych 48 godzin i podjąć ostateczną decyzję przed niedzielnym meczem.

Kominski opuścił zeszłotygodniowy mecz ze względu na decyzję trenera o przerwie. Ciekawie będzie zobaczyć, czy będzie w stanie wystartować po całym tygodniu choroby. Wątpliwa etykieta, mimo że jest w pełni praktykowana przez cały tydzień, jest nieco niepokojąca.

Nie wymieniony na etykiecie dotyczącej urazu

 • QB Teddy Bridgewater (osobiście)
 • WR Jameson Williams (kostka)
 • TE Brock Wright (biodro)
 • C Frank Ragnow (palce/plecy/kolano/dłoń)
 • Porucznik Taylor Decker (odpoczynek)
 • RJ Graham Glasgow (odpoczynek)
 • CB Cameron Sutton (palec/pięta)
 • DB Brian Branch (nadgarstek)

Powrót Williamsa do składu w tym tygodniu może być ważnym czynnikiem, który pozostaje nieco poza radarem. Ponieważ prędkość Raymonda i Williamsa została wykluczona jako potencjalny czynnik w starciu z Rams przy zewnętrznych obrońcach, jest on gotowy, aby wywrzeć wpływ po sezonie.

READ  Losowanie Pucharu Carabao: Manchester United zmierzy się z Newcastle w czwartej rundzie

Wright opuścił ostatnie trzy mecze, więc być może musi się otrząsnąć z rdzy, ale Lions będą potrzebować jego szybkiej adaptacji ze względu na kontuzje Laporty i Mitchella.

Wyjściowa linia ofensywna będzie zdrowa i gotowa do gry w fazie play-off.

Bardzo zachęcający jest fakt, że Sutton i Branch nie są uwzględnieni w rankingach kontuzji pomimo dodania w tym tygodniu nowych kontuzji. Będą potrzebne.

Etykiety kontuzji Ramsa

prawie.

Czytaj więcej