8 maja, 2024

Przy sygnale dźwiękowym: Indiana 94, Marian 61 – obiekt kryty

Szybkie przemyślenia na temat zwycięstwa wystawy 94-61 nad Marianem:

jak to się stało

Po kiepskiej pierwszej połowie meczu z UIndy w niedzielę wszystkie oczy skierowały się na piątkowy start Indiany przeciwko Marianowi w Assembly Hall. Hoosiers byli bardziej agresywni w stosunku do Knights, zdobywając 1,44 punktu za posiadanie w pierwszych 20 minutach. Stan Indiana trafiał 15 z 26 rzutów z gry (57,7%), 4 z 7 celnych, 3 (57,1) i 15 z 18 z linii rzutów wolnych (83,3%). Indiana również popełniła tylko jedną stratę. Jednak prowadzenie wyniosło tylko 14 dzięki serii rzutów za trzy punkty Mariana. W pierwszej połowie Knights zdobyli dziewięć trójek (45 procent), a Hoosiers tracili 1,03 punktu na posiadanie.

Indiana była lepsza w defensywie na początku drugiej połowy, ograniczając Mariana do czterech punktów w pierwszej połowie 5:15. Mackenzie Mgbako za trzy punkty zapewnił drużynie Indiana prowadzenie 64-39, a Scott Headey musiał skorzystać z przerwy na żądanie na 14:51 przed końcem. O 11:47 Indiana powiększyła prowadzenie do 29 po dwóch rzutach wolnych Kell Ware. Po zdobyciu 35 punktów w pierwszej połowie, Hoosiers w drugiej połowie zajęli się bardziej ofensywną defensywą, ograniczając Mariana do 26 punktów po nierównym zwycięstwie pokazowym.

Wybitni wykonawcy

To był kolejny solidny wieczór na polu ataku Indiany.

Malik Renault zdobył 12 ze swoich 14 punktów w pierwszej połowie. Kel’el Ware zakończył mecz z 20 punktami i 11 zbiórkami. Ware trafił 8 z 13 z gry. Mgbako zdobył 15 punktów, trafiając 5 z 8 w 20 minut.

Statystyki, które wyróżniają się

Indiana skutecznie trafiała 9 z 17 rzutów za trzy punkty (52,9%), a także 21 z 25 z linii rzutów wolnych (84%). Hoosiers zanotowali 25 asyst i popełnili tylko dwie straty.

Ostateczne indywidualne statystyki IU

Statystyki końcowe wolne od rytmu

Wezwanie do zgromadzenia po teleturnieju

Przesłano do: Rycerze Uniwersytetu Mariańskiego

READ  Źródła – zawodnik Blazers Robert Williams III pod koniec sezonu przejdzie operację