20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przez pewien czas gra w Cyberpunk 2077 będzie darmowa. Oto, jak ją zdobyć

Przez pewien czas gra w Cyberpunk 2077 będzie darmowa. Oto, jak ją zdobyć

CDPR zdecydowało, że zależy im na tym, aby w Cyberpunk 2077 zagrało jak najwięcej osób. Dlatego już za kilka dni będzie można Oferuje część gry za darmo Na konsolach obecnej generacji przez ograniczony czas.

Rozpoczyna się w czwartek 28 marca o 8:00 czasu PT i kończy w niedzielę 31 marca o 23:59 czasu PT. Zatem wolny długi weekend. Możesz jednak zagrać tylko przez pierwsze pięć godzin, co powinno stanowić sporą część pierwszego rozdziału napadu na Konpeki Plaza. Nie wiem, czy istnieje trudny punkt zatrzymania, jeśli pominiesz tę część, czy po prostu ją zignorujesz. Nie wymaga to subskrypcji PS Plus ani Xbox Live (Game Pass Core).

Dlaczego bezpłatny okres próbny? Cóż, pomysł jest taki, że po pewnym czasie grania tak bardzo uzależnisz się od gry (która jest teraz tak stabilna, dobrze zoptymalizowana i niesamowita), że będziesz chciał ją kupić zaraz po zakończeniu darmowego okresu. Możesz też kupić bardzo dobry dodatek DLC do Phantom Liberty, który został wydany jesienią ubiegłego roku, jest grywalny w połowie kampanii i powiedziałbym, że zawiera najlepszą zawartość fabularną w grze.

Chyba nie muszę odpowiadać na pytanie „Czy warto zagrać?” Pytanie typu: tak, jest darmowe, więc czemu nie, ale jako ktoś, kto był tak samo zły z powodu kiepskiej premiery jak wszyscy inni, z czasem Cyberpunk 2077 stał się jedną z moich ulubionych gier nie tylko tej generacji, ale wszech czasów. To moja ulubiona oparta na fabule gra RPG wszechczasów, z kilkoma najlepszymi NPC-ami i liniami zadań w grach oraz wyjątkowo zabawną walką w dowolnej konfiguracji, którą możesz stworzyć, szczególnie z całym drzewem umiejętności i przeróbką gry Cyberware wprowadzoną w ostatniej dużej aktualizację, którą ma.

READ  Ujawniono daty wydania aktualizacji Samsung One UI 6.0 dla kompatybilnych urządzeń

Co więcej, przynajmniej na PC, nie sądzę, że istnieje obecnie lepiej wyglądająca gra, ponieważ Cyberpunk z ustawieniami śledzenia ścieżki, które zostały dodane po premierze, jest tak wspaniały, jak można znaleźć w branży . Chociaż oczywiście potrzebujesz ogromnej platformy, aby z tego skorzystać. Jesteśmy tak daleko od tego, że gra wygląda i gra tak słabo na PS4, że Sony było zmuszone zwrócić pieniądze. Ale tak, ta bezpłatna wersja próbna jest dostępna tylko na konsoli, a nie na komputerze.

Kiedy gra stanie się darmowa, udostępnię specjalną funkcję, którą CDPR pomogło mi stworzyć, więc bądźcie czujni. Jak zawsze gorąco polecam Cyberpunk 2077, jeśli nie grałeś w niego przez ostatnie trzy lata i niezależnie od tego, co słyszałeś i w jaki sposób został wydany, zmienia zasady gry i jest jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek widziałem. kiedykolwiek grałem. Chciałbym móc w to zagrać jeszcze raz po raz pierwszy (kiedy po raz pierwszy była to aktualna, stabilna, zaktualizowana wersja).

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.