13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy iPhone 15 Pro Max pokazuje większy guzek aparatu

Nowy iPhone 15 Pro Max pokazuje większy guzek aparatu

Nowe rendery iPhone’a 15 Pro Max pokazują, że model ma nieco większy guzek na tylną kamerę, a także oferuje inne spojrzenie na półprzewodnikowe przyciski.

Producenci obudów często wykorzystują przecieki do tworzenia rysunków CAD nadchodzących modeli iPhone’ów przed oficjalną premierą. W jednym z tych przecieków wydaje się, że istnieje przekonanie, że wypukłość aparatu powiększy się w wersjach z 2023 roku.

Pochodzą z projektu CAD akcesoriów, który wyciekł z „ShrimpApplePro” i opublikowany W sobotę na Twitterze udostępnił wszystkie najważniejsze odsłony iPhone’a 15 Pro Max. W ramach wydania wyciek udostępnia zestawienie pomiarów i notatki z samego CAD-a.

ShrimpApplePro twierdzi, że wypukłość aparatu wynosi 3,78 mm, czyli o około 5% więcej niż wersja iPhone’a 14 Pro Max. Inni przecieki wskazywali na przecieki w lutym, które twierdziły, że guz może być cieńszy.

Średnica pierścienia aparatu wynosi 16,2 mm, a w zestawie znajduje się również obiektyw aparatu 13 mm, który według przecieku jest mniej więcej taki sam jak w 2022 roku.

Średnica tylnej lampy błyskowej wynosząca 6,7 ​​mm jest mniejsza niż 6,9 mm z 2022 r., a średnica mikrofonu również wynosi od 1,15 mm do 0,75 mm. Dynamic Island wydaje się być tego samego rozmiaru co poprzednie modele.

Shrimp przyznaje, że ich pomiary „mogą nie być dokładnie takie same jak innych, ale myślę, że jej pomiary są dokładne”.

Oprócz uderzenia aparatu, przeciek omawia także „dziwne rzeczy” nad przyciskami głośności na półprzewodniku. Uważa się, że będzie to przewodzące wypełnienie, które zostanie zintegrowane z obudowami telefonów, aby umożliwić pełną czułość gestów lub akcji.

READ  Czaty WhatsApp, których kopie zapasowe znajdują się na Dysku Google, wkrótce zajmą miejsce na dysku

Istnieje również twierdzenie, że to samo wypełnienie znajduje się w modelach iPhone 15 i Plus, co oznacza, że ​​​​przyciski półprzewodnikowe mogą znajdować się w całym asortymencie.

Chociaż rysunki CAD od producentów akcesoriów są czasami dość dokładne, często opierają się na przeciekach i plotkach, aby je stworzyć, i niekoniecznie muszą to być prawidłowe dane pochodzące od Apple lub jego łańcucha dostaw. Nie ma gwarancji, że informacje są poprawne, ale jest to dobry przewodnik po tym, czego można się spodziewać po jesiennej premierze Apple.