20 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

John Murphy, wieloletni „głos Billsów”, rezygnuje z bieżących obowiązków i gra w radiu

John Murphy, wieloletni „głos Billsów”, rezygnuje z bieżących obowiązków i gra w radiu

John Murphy, wieloletni wykonawca „Voice of the Buffalo Bills”, zapowiedział, że ustąpi ze stanowiska przed sezonem 2024.

Murphy spędził ostatnie 35 lat w audycjach radiowych Bills, w tym 16 lat jako analityk kolorów (1984–1989 i 1994–2003), a ostatnie 19 lat jako spiker play-by-play (2004–2022). Pochodzący z Lockport w stanie Nowy Jork nadal pozostawia otwarte drzwi do udziału w transmisjach z dnia meczu w innym charakterze.

„Miłość i entuzjazm Johna do drużyny Bills i zachodniego Nowego Jorku były widoczne na stoisku przez ostatnie 30 lat. Wszystkim nam będzie brakować jego wspaniałych rozmów i pasji jako nadawcy telewizyjnego. Nadal życzymy jemu i jego rodzinie najlepszych w sezonie” – powiedział w oświadczeniu właściciel Bills, Terry Pegula. „Jego powrót do zdrowia i mamy nadzieję, że pozostanie częścią naszej organizacji w przyszłości”.

W wywiadzie dla Susan Rose z WBEN Murphy powiedział, że jest gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału w swoim życiu.

„Będzie mi jej bardzo brakować”. powiedział Murphy. „Będzie mi brakowało ludzi bardziej niż czegokolwiek.”

Murphy powiedział również, że on i jego żona Mary zgodzili się, że to właściwy moment, aby ustąpił ze stanowiska i że czuje się pogodzony z tą decyzją.

READ  Notatki poufnych NFL: Packers planuje Aaron Rodgers i Davante Adams, ruch Bucka po Bradym, ostatni z kombinacji