20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kiedy jest Final Four?  Daty, godziny, telewizja i zespoły, ustawione w March Madness

Kiedy jest Final Four? Daty, godziny, telewizja i zespoły, ustawione w March Madness

On gra

Potem było czterech.

Nie tak dawno temu do tańca dołączyło 68 drużyn, a teraz Turniej Mężczyzn NCAA 2024 dobiega końca. Po niedzielnym wieczorze w rywalizacji pozostały tylko cztery drużyny, a bilet do Arizony w sobotę mają UConn i Alabama. bordeaux Dołączył do nich w niedzielę, a NC State zajęło ostatnie miejsce.

UConn ma szansę powtórzyć, ale Huskies muszą odnieść jeszcze dwa zwycięstwa, aby móc nazwać się mistrzami jeden po drugim.

Rozstawiony z numerem 11 zespół NC State Wolfpack wyprzedził rozstawiony z numerem 4 książę W drugiej połowie wygrali 76-64 i ustalili termin z Boilermakers, prowadzoną przez Zacha Eddy'ego. Dzięki zwycięstwu NC State awansowało do pierwszego finału od wygrania wszystkiego w 1983 roku.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Final Four mężczyzn 2024:

Kiedy jest Final Four?

  • data: Sobota 6 kwietnia
  • Czas rozpoczęcia: Mecze zaplanowano na 18:09 i 20:49 ET

Final Four mężczyzn 2024 zaplanowano na sobotę 6 kwietnia na stadionie State Farm w Glendale w Arizonie. Rozstawione z numerem 4 Alabama i Connecticut z numerem 1 zmierzą się o 20:49 ET, gdzie rozstawiony z numerem 1 Purdue zmierzy się z rozstawionym z numerem 11 Karoliną Północną o 18:09 ET.

Na jakim kanale telewizyjnym emitowany jest Final Four?

TBS transmituje półfinały krajowe w sobotę 6 kwietnia i mistrzostwa krajowe w poniedziałek 8 kwietnia tego roku.

Gdzie jest Final Four?

  • Lokalizacja: Glendale w Arizonie
  • miejsce: Stadion Państwowej Farmy

Finał w 2024 roku odbędzie się na stadionie State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. Stadion jest domem dla Kardynałowie z Arizony W lidze NFL.

Mecz o mistrzostwo kraju odbędzie się na tym samym stadionie w poniedziałek, 8 kwietnia.

READ  Colorado Avalanche przegapi obrońcę Samuela Gerrarda przez resztę sezonu ze złamaniem mostka podczas „egzaminu prawnego”

Wspornik finałowej czwórki

Łuk jest całkowicie gotowy. Oto pole:

  • (1) Connecticut kontra (4) Alabama
  • (1) Purdue kontra (11) Karolina Północna

Kto jest w Final Four?

W sobotę 30 marca drużyna UConn pokonała Illinois i zapewniła sobie awans do Final Four. Alabama poszła w ich ślady, pokonując Clemsona i awansując do krajowych półfinałów.

W niedzielę 31 marca Zach Eddy i Purdue pokonali Tennessee i awansowali do Final Four. Stan Karolina Północna kontynuował imponującą passę w marcu, pokonując rywala z ACC, Duke’a, w Elite Eight. W sobotę, 6 kwietnia Boilermakers zmierzą się z Wolfpack.