10 września, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dyrektor generalny OpenAI: Vision Pro to „druga najbardziej imponująca technologia” po iPhonie

Dyrektor generalny OpenAI: Vision Pro to „druga najbardziej imponująca technologia” po iPhonie

To trochę tani piątkowy post, ale uderzył mnie fakt, że dyrektor generalny i współzałożyciel OpenAI Sam Altman Właśnie opublikowano na X/Twitterze Uważa, że ​​nowy Apple Vision Pro to „druga najbardziej imponująca technologia po iPhonie”.

(Podobno uważa, że ​​ChatGPT OpenAI jest „najbardziej imponującą” nową technologią od czasu wprowadzenia na rynek urządzenia mobilnego przez firmę Apple w 2007 r.)

Altman odpowiedział także na odpowiedź, w której stwierdził, że nowy zestaw słuchawkowy Apple do obliczeń przestrzennych „może jednak mieć najgorszą nazwę” i wykorzystał przy tym swój własny produkt.

Biorąc pod uwagę wrażenia Altmana, wydaje się logiczne, że w zeszłym tygodniu OpenAI faktycznie wypuściło wersję VisionOS swojej aplikacji ChatGPT.

Wydarzenie V.B

Wycieczka pod wpływem sztucznej inteligencji – Nowy Jork

Będziemy w Nowym Jorku 29 lutego we współpracy z firmą Microsoft, aby omówić sposoby zrównoważenia ryzyka i korzyści związanych z aplikacjami AI. Poproś o zaproszenie na ekskluzywne wydarzenie poniżej.

Poproś o zaproszenie

Przy cenie 3500 dolarów z góry (lub 291,58 dolarów miesięcznie przez rok) Vision Pro jest od jakiegoś czasu jednym z najtańszych urządzeń technologicznych na rynku masowym, ale wydaje się, że ma dobry początek, co sugerują szacunki stron trzecich. to już… Sprzedano ponad 200 000 sztuk Ponieważ po raz pierwszy pojawił się w sprzedaży w USA w zeszłym miesiącu.

Misja VentureBeat Ma być cyfrowym rynkiem, na którym decydenci techniczni będą mogli zdobywać wiedzę na temat technologii transformacyjnych i transakcyjnych dla przedsiębiorstw. Odkryj nasze podsumowania.

READ  Wzrost sprzedaży Google Pixel Watch do drugiego miejsca na światowym rynku urządzeń do noszenia – Ars Technica