21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Physint firmy Kojima inspirowany jest pragnieniami fanów Metal Gear

Physint firmy Kojima inspirowany jest pragnieniami fanów Metal Gear

Hideo Kojima ogłosił nową grę akcji szpiegowskiej noszącą jego imię Wincenty W zeszłym miesiącu podczas wydarzenia Sony PlayStation State of Play. Słysząc, jak opisał to założyciel Kojima Productions, Wincenty Jasne, wydaje się, że to remake Metal Gear, serii skradanek Kojimy, ale doprowadzony do skrajności.

W Nowy odcinek HideoTube na YouTube – jego pierwszy od siedmiu lat – Kojima mówi, że ciągłe nawoływanie fanów Metal Gear do stworzenia czegoś nowego w tym duchu skłoniło go do powrotu do gatunku szpiegostwa i akcji. Wydaje się, że względy zdrowotne w 2020 r. również odegrały kluczową rolę w wyborze Kojimy do obsługi trzeciego projektu rozwojowego.

Kojima opisuje Wincenty Jako „zarówno gra, jak i film”, stąd zapowiedź gry w Sony Pictures. Kojima to podkreślił Wincenty To będzie przede wszystkim gra. „Gdyby jednak twoja matka weszła i zobaczyła, jak grasz w tę grę, pomyślałaby, że oglądasz film” – stwierdził w przetłumaczonych komentarzach.

Następnie opowiada o ścieżce, która doprowadziła go do tego typu muzyki, mówiąc: „Ponieważ stałem się niezależny, chciałem zrobić coś nowego ze swoim IP. Więc aby rzucić sobie wyzwanie, zrobiłem to po raz pierwszy.” [Death Stranding]. Następnie, aby stworzyć franczyzę, udało ci się [Death Stranding 2]. Chciałem zrobić coś nowszego, więc zacząłem nad tym pracować Rozwój organizacyjny. Od tego czasu pojawiło się wiele nowych pomysłów. Ale przez ostatnie osiem lat codziennie w mediach społecznościowych użytkownicy z całego świata proszą mnie o stworzenie kolejnej gry z serii Metal Gear i tym podobne.

Kojima twierdzi, że „zachorował” w 2020 r., podczas pandemii Covid-19, i ze względu na swój stan przeszedł operację. Twórca twierdzi, że był wówczas w najgorszym momencie i rozważał zaprzestanie prac nad grą. Kojima przedstawia swój ówczesny stan jako bardzo zły, stwierdzając, że spisał swój testament.

READ  OpenAI przenosi ChatGPT do Internetu

„I w tym momencie zdałem sobie sprawę, że ludzie umierają” – wyjaśnił. „Ale w zeszłym roku skończyłem 60 lat. Za 10 lat skończę 70 lat. Mam nadzieję, że nigdy nie przejdę na emeryturę. Powiedziawszy to, jeśli użytkownicy tak bardzo tego chcą, myślę, że muszę trochę zmienić swoje priorytety. Nadal chcę to zrobić nowe rzeczy, ale zdecydowałem się stworzyć szpiegowską grę akcji.

Kojima mówił także o wycofaniu się z Hollywood w celu wyprodukowania filmu (co już robi ze swoją firmą produkcyjną A24). Powiedział, że jego zobowiązania w Kojima Productions uniemożliwiły to, ale to Osierocona śmierć Jego współpracownik i filmowiec Guillermo del Toro udzielił mu kilku rad.

„Rozmawiałem o tym z Guillermo del Toro” – wspomina Kojima. WincentyTworzyć. „A on powiedział: «Hej, Hideo, to, co robisz, to już film». Kontynuuj. Jego słowa mnie uratowały. A ponieważ będziemy współpracować z wieloma twórcami w tej dziedzinie, mimo że efektem będzie gra , nie będzie się zbytnio różnić od filmów.”

Wincenty W styczniu ogłoszono, że jest to „całkowicie nowy, oryginalny adres IP”. Szpiegowska gra akcji „wykorzysta najnowszą technologię i gwiazdorską obsadę, aby zapewnić niezrównane wrażenia” i „będzie”[blur] „Na granicy filmów i gier, oferując niemal realistyczną grafikę i nowy styl interaktywnej rozrywki” – stwierdziło studio w oświadczeniu. Wincenty Wygląda na to, że do ukończenia prac jeszcze wiele lat – Kojima Productions wciąż musi dać z siebie wszystko Death Stranding 2: Na plaży W 2025 r. i Rozwój organizacyjny W nieznanym terminie – co oznacza, że ​​powrót Kojimy do szpiegowskiego biznesu możemy spodziewać się dopiero w erze PlayStation 6.