21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Amazon ma najtańszy 77-calowy telewizor Smart TV 4K OLED na Cyberponiedziałek

Amazon ma najtańszy 77-calowy telewizor Smart TV 4K OLED na Cyberponiedziałek

Szukasz dużego 77-calowego telewizora OLED przeznaczonego do konsoli do gier obecnej generacji i dysponujesz ograniczonym budżetem? Te dwa terminy mogą wydawać się sprzeczne (i zazwyczaj tak jest), ale ta oferta z okazji Cyberponiedziałku jest tak blisko Ciebie, jak to tylko możliwe. Na Cyberponiedziałek Amazon obniżył cenę 77-calowego modelu LGP 3 Telewizor Smart TV OLED 4K kosztuje 1796,99 USD. To najtańszy 77-calowy telewizor OLED na Cyberponiedziałek i jedyny 77-calowy telewizor OLED, jaki widzieliśmy za znacznie mniej niż 2 tys. dolarów. To szczególnie dobra oferta, biorąc pod uwagę fakt, że B3 to nowy model na rok 2023, który obsługuje także gry w rozdzielczości 4K przy 120 Hz przez HDMI 2.1.

Oferta na Cyberponiedziałek: 77-calowy telewizor LG B3 4K OLED Smart TV za 1797 USD

LG B3 oferuje lepszą wartość niż C3 zarówno w grach, jak i filmach. B3 wyróżnia się wyświetlaniem filmów 4K HDR i programów telewizyjnych z najlepszą możliwą jakością obrazu. Dzieje się tak dlatego, że B3 to prawdziwy telewizor OLED z ponad 8 milionami samoświecących się pikseli, które włączają się i wyłączają indywidualnie, zapewniając oszałamiającą, doskonałą czerń. Obsługuje także Dolby Vision, HDR10 i HLG, a także Dolby Atmos do pozycyjnego obrazowania dźwięku.

Pomijając technologię OLED, LG B3 ma wszystkie funkcje, jakich oczekujesz od telewizora do gier. Posiada panel z prawdziwą częstotliwością 120 Hz i dwa porty HDMI 2.1 do odtwarzania 4K przy 120 Hz na PS5, Xbox Series SYNC i automatycznym trybie niskiego opóźnienia (ALLM).

Obecnie 65-calowy model LG C3 kosztuje mniej 1596,99 USD na Amazonie. Za te dodatkowe 300 dolarów otrzymasz nowszy procesor, kilka portów HDMI 2.1 i jaśniejszy ekran. Czy lepszy telewizor? Jasne, że tak, ale czy jest wart swojej wysokiej ceny? Nie sądzę. Jeśli jesteś całkowicie pewien, że chcesz model C3, sugerujemy poczekać w okolicach Czarnego Piątku. Jeśli nie jesteś powiązany z C3, LG B3 nadal jest jednym z najlepszych telewizorów na rynku, a gdyby znajdował się pomiędzy tym telewizorem a innym telewizorem innym niż OLED w tym samym przedziale cenowym, decyzja, przynajmniej dla nas, byłoby jasne.

READ  Aktualizacja systemu Nintendo Switch 15.0.1 jest już dostępna, oto pełne informacje o aktualizacji

Szukasz więcej takich ofert na Cyberponiedziałek? Sprawdź Najlepsze oferty na Cyberponiedziałek w 2023 roku.