29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Premiera Destiny 2: Definitive Form została oficjalnie przełożona na czerwiec 2024 roku

Premiera Destiny 2: Definitive Form została oficjalnie przełożona na czerwiec 2024 roku

W odpowiedzi na plotki i doniesienia o opóźnieniu rozszerzenia Bungie oficjalnie ujawniło, że kolejne rozszerzenie do Destiny 2, The Final Shape, zostało przełożone na 4 czerwca 2024 r.

W Post na bloguBungie potwierdziło, że opóźnia ekspansję, stwierdzając, że potrzebuje „więcej czasu, aby stać się dokładnie tym, czym jest”. [Bungie] Chcę, żeby tak było.” Dodatek miał mieć premierę 27 lutego 2024 roku.

„Final Form to kulminacja pierwszych dziesięciu lat opowiadania historii w Destiny, a dla Strażników na całym świecie niezliczonych godzin spędzonych razem” – napisała Bungie w poście na blogu. „Chcemy uhonorować tę podróż, dlatego poświęcamy czas, jakiego potrzebujemy, na przedstawienie szerszej, odważniejszej wizji, którą, mamy nadzieję, będziemy pamiętać i pielęgnować przez długie lata”.

To ogłoszenie następuje po ostatnich doniesieniach, że Bungie opóźni The Final Shape po tym, jak pod koniec ubiegłego miesiąca w firmie doszło do masowych zwolnień. Według doniesień dyrektor generalny Bungie, Pete Parsons, powiedział pracownikom, że zwolnienia wynikają ze słabych wyników Destiny 2 w zeszłym roku, a także niższej niż oczekiwano liczby zamówień przedpremierowych na The Final Shape.

20 pytań IGN — zgadnij, jaka jest gra!

Na początku tego miesiąca Bungie wydało swoje pierwsze oświadczenie po zwolnieniach, w którym potwierdził „trudny tydzień”, jaki przeżyła firma, obawy i opinie graczy dotyczące Destiny 2 oraz mieszany odbiór rozszerzenia Lightfall. W tym samym poście na blogu Bungie obiecała, że ​​rozszerzenie The Final Shape będzie „niezapomnianym przeżyciem”.

READ  Oto, ile Apple pobiera za każdą część, aby naprawić MacBooka

Ostateczny kształt ogłoszono w sierpniu ubiegłego roku; W nadchodzącym rozszerzeniu gracze będą mogli eksplorować nowe miejsce zwane Bladym Sercem. Jedną z największych zmian nadchodzących w rozszerzeniu jest to, że będzie ono miało formę epizodyczną, zrywając z dotychczasową strukturą wytwórni zakładającą wydawanie czterech sezonów rocznie.

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.