28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Overwatch 2 w 2023 roku był pełen wzlotów i upadków

Overwatch 2 w 2023 roku był pełen wzlotów i upadków

W 2023 roku otwiera się Blizzard Obserwacja i kontrolaŚwiat współpracy trzeciej strony. Pierwszą była kolekcja skórek i innych kosmetyków Na podstawie anime/mangi Jeden ciosco wyszło naturalnie Obserwacja i kontrola„The One-Punch Man” Doomfist zmienia się w tytułowego bohatera z nowym wyglądem. Szata jest luksusowa, ale nie jest on jedynym bohaterem, który dostaje kostium podczas wydarzenia. Żołnierz: 76 może jeździć na rowerze jako Mumen Rider, zielona peruka Kiriko wije się jak straszne tornado, a Obserwacja i kontrolaGenji naturalnie staje się rezydentem cyborgiem Jeden ciosGenos Cyborg.

Patrząc wstecz, współpraca była dziwna, ponieważ Jeden cios Ostatnio niewiele zrobił, trzeci sezon jest wciąż w przygotowaniu, a ostatni ukazał się w 2019 roku. Ale w występach, kameach i innych elementach kosmetycznych widać zaskakującą ilość miłości, równie głupią jak From Seeing Soldier: 76 Grozi, że od tego zależy jego życie.

Drugą dużą współpracą była współpraca z dziewczęcą grupą K-Pop Le Sserafim i było to niesamowite wydarzenie. Weź mnie za rękę, chodź ze mną. Czy słyszałeś dobre słowo na chwytliwą piosenkę Le Sserafima, taką jak „Perfect Night”? Czy pławiłeś się w chwale? Tracer, Kiriko, Brigitte, D.Va i Sombra przygotowują się do koncertu K-Popoferuje jedne z najbardziej efektownych skórek Obserwacja i kontrola Czy kiedykolwiek tego doświadczyłeś? I czy tak jest? Obejrzyj teledysk, gdzie wszystkie wspomniane wcześniej dziewczyny biorą udział w przyjęciu Le Sserafim i wykorzystują swoje różnorodne zdolności, aby spędzić idealny wieczór? Hikmet. Kiedy nią gram, nadal noszę skórkę Sombry i nie mam zamiaru jej zdejmować.

Lou Seraphim/Blizzard Entertainment

Podczas gdy Blizzard szukał crossoverów poza swoją stajnią, spojrzał także na drugą stronę biurka i miał to Diablo Krzyż też. Moira pisnęła W końcu udało mi się wyrwać porządnego skina z aranżacjichociaż DiabloTematyczny tryb kooperacji był przeciętny i bardzo męczący. Pojawił się także John Cena W kampanii marketingu wirusowego Z jakiegoś powodu nie miało to jednak żadnego wpływu na samą grę.

READ  Sterownik Lenovo goof stanowi zagrożenie dla użytkowników 25 modeli laptopów

Nawet jeśli nie oglądasz Jeden cios Lub zatańcz do muzyki Le Sserafim, Monitorowanie 2Wydarzenia w trybie współpracy wydawały się znaczące, a nie jak tanie crossovery. Blizzard zrobił wiele, aby uchwycić emocje swoich partnerów, nie kosztem własnej tożsamości. Przeprowadzki mogą być stresujące, m.in Gry takie jak Fortnite Mogą stracić całe poczucie siebie Ponieważ zapełniają swoje światy fragmentami innych właściwości. Ale jak dotąd, Monitorowanie 2 Znalazła szczęśliwy sposób na chwalenie czegoś w swoim własnym kontekście. — Kansas