30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zapaśnik WWE Bray Wyatt zmarł w wieku 36 lat

Zapaśnik WWE Bray Wyatt zmarł w wieku 36 lat

Według firmy, supergwiazda WWE Bray Wyatt, a właściwie Wyndham Rotunda, zmarł w czwartek w wieku 36 lat.

WWE ze smutkiem przyjęło wiadomość, że Wyndham Rotunda, znany również jako Bray Wyatt, zmarł w czwartek 24 sierpnia w wieku 36 lat. – stwierdził w oświadczeniu.

„Znany ze swoich urzekających występów i niesamowitej obecności na ringu, Wyatt był definiującą supergwiazdą swojego pokolenia i osiągnął wiele kamieni milowych w WWE, w tym został mistrzem WWE w 2017 roku” – kontynuowano w oświadczeniu.

Dyrektor ds. treści WWE Paul „Triple H” Levesque również podzielił się wiadomością o śmierci Rotundy na Channel X, wcześniej znanym jako Twitter.

„Właśnie otrzymałem telefon od WWE Hall of Famer Mike’a Rotundy, który przekazał nam tragiczną wiadomość, że wieloletni członek rodziny WWE Wyndham Rotunda – znany również jako Bray Wyatt – zmarł niespodziewanie dzisiaj wcześniej. Wszyscy szanują w tej chwili swoją prywatność.

Nie od razu podano przyczynę śmierci.

Ostatnią walkę Rotundy stoczył przeciwko wschodzącej supergwiazdie WWE L.A. Knightowi podczas najwyższej jakości wydarzenia na żywo Royal Rumble w styczniu, co było zapowiadane jako pierwszy w historii „Mountain Dew Pitch Black Match”. Od tego czasu Rotunda nie występowała, podobno ze względów zdrowotnych.

W mediach społecznościowych natychmiast zaczęły napływać wyrazy uznania dla Rotundy od jego rówieśników i przyjaciół.

„Serce mi pęka na wieść o śmierci Braya Wyatta. Zawsze darzyłem go ogromnym szacunkiem i miłością do niego i rodziny Rotunda. Bardzo podobała mi się jego obecność, jego awanse na ringu i jego związek ze światem @wwe” – napisał Dwayne ” The Rock” Johnsona. na X.

READ  Premiera Francisa Forda Coppoli Megalopolis w Cannes

„Bardzo wyjątkowa, cudowna i rzadka postać, trudna do stworzenia w naszym szalonym świecie pro wrestlingu. Wciąż zmagamy się ze stratą Kozła, Terry’ego Funka wczoraj, a teraz Braya dzisiaj. Moja miłość, światło, siła i mana dla Rotundy rodziny, Funka i mojej rodziny w tym trudnym i rozdzierającym serce czasie.”

Alexis Cabrera, lepiej znana jako Alexis Bliss, która występowała u boku Rotundy podczas jego wcielenia w The Fiend, powiedziała, że ​​była zdruzgotana jego śmiercią.

„Po prostu jestem w szoku. Naprawdę brak mi słów” – napisała w mediach społecznościowych.

Rotunda rozpoczął karierę w WWE pod ich rozwojową marką NXT w 2010 roku pod pseudonimem Husky Harris. Przeniósł się do głównego składu w 2014 roku jako przywódca sekty Bray Wyatt z frakcji Wyatt Family, której członkami byli Luke Harper, Erick Rowan i Braun Strowman. Uważany był za jednego z pierwszych mówców swojego pokolenia, wprawiający w zdumienie słuchaczy „Follow the Hawks” i często śpiewający „On ma cały świat w swoich rękach”.

Podczas swojej pracy w WWE Rotunda zdobył wiele mistrzostw, w tym WWE Championship i WWE Universal Championship.

Rotunda został zwolniony z firmy w lipcu 2021 r., ale powrócił w takim samym stopniu w październiku 2022 r. Przyjął osobowość The Fiend, samozwańczą osobę przypominającą diabła jako Mister Rogers w Firefly Funhouse z maniakalnymi lalkami.

Rotunda, zapaśnik trzeciego pokolenia, jest synem WWE Hall of Fame Mike’a Rotundy, który występował dla promocji wrestlingu pod pseudonimem IRS.

Dziadek Rotundy był znany jako Black Jack Mulligan, a Barry i Kendall Windham byli jego wujkami.

Rotunda występował u boku swojego brata Taylora Michaela Rotundy, znanego zawodowo jako Bo Dallas.

READ  Współzałożyciel Magic Castle, scenarzysta, aktor - Deadline

Rotunda pozostawił swojego partnera, byłego spikera ringowego WWE Jojo Offermana i dwójkę dzieci. Rotunda miała też dwójkę innych dzieci z poprzedniego związku.