4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W poniedziałek Bengals zmierzą się z Joe Burrowem przeciwko Rams: Sources

W poniedziałek Bengals zmierzą się z Joe Burrowem przeciwko Rams: Sources

Według źródeł ligowych rozgrywający Cincinnati Bengals, Joe Burrow, który zmaga się z problemami z łydką, zagra w poniedziałkowy wieczór przeciwko Los Angeles Rams. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Boro będzie nadal ćwiczył przed meczem, aby sprawdzić swoją łydkę.
  • Na początku poniedziałku panował optymizm co do zagrania Burrowa, a według źródeł jego status na poniedziałkowy mecz z Rams kształtuje się we właściwym kierunku.
  • Burrow ponownie doznał kontuzji łydki pod koniec porażki Cincinnati z Baltimore Ravens 17 września.

Dramatyczna historia

Burrow po raz pierwszy doznał kontuzji prawej łydki podczas treningu zespołowego 27 lipca. Z powodu kontuzji siedział przez kilka tygodni, zanim wrócił do treningów 30 sierpnia.

Zespół Bengals rozpoczął sezon 0-2, a Burrow w pierwszym meczu przeciwko Cleveland Browns rzucił na zaledwie 82 jardy. Następnie Cincinnati przegrał 27-24 z Ravens w drugim tygodniu, kiedy Burrow ponownie skręcił sobie łydkę.

„W tej chwili problemem jest bolesność” – powiedział trener Bengals Zac Taylor o kontuzji Burrowa przed czwartkowym treningiem. „Więc najlepiej będzie dać mu trochę czasu. To wszystko, co dzisiaj powiem”.

Burrow, który w czwartek nie wziął udziału w pełnym treningu, został wpisany do protokołu z treningu jako osoba niebędąca uczestnikiem. Taylor przyznał, że „idealnie” byłoby, gdyby Burrow trenował gdzieś przed poniedziałkowym meczem, ale zespół dzień po dniu monitoruje jego postępy.

Zespół ogłosił w sobotę, że Burrow znajduje się w zawieszeniu, a drużyna Bengals pozyskała do składu treningowego rozgrywającego AJ McCarrona.

Burrow, wybrany z numerem 1 w drafcie NFL 2020, kwalifikuje się do przedłużenia kontraktu poza sezonem.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Dylan Boyle/Getty Images)

READ  Christian McCaffrey „czuje się dobrze” po dniu wolnym dla weterana – NBC Sports Bay Area i Kalifornia