19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podczas zwycięstwa Orłów Jalen Hurts miał objawy grypopodobne

Podczas zwycięstwa Orłów Jalen Hurts miał objawy grypopodobne

TAMPA, Floryda – Rozgrywający Philadelphia Eagles, Jalen Hurts, potwierdził, że podczas poniedziałkowego zwycięstwa 25:11 nad Tampa Bay Buccaneers miał objawy grypopodobne.

„Po prostu to robimy” – powiedział Hurts, opisując, czego potrzeba, aby się tego pozbyć. „To nie pierwszy raz, kiedy mam z tym do czynienia lub muszę się z czymś takim bawić. Z jakiegoś powodu zawsze dzieje się to w poniedziałkowy wieczór”.

To nie był tylko ból. Środkowy Jason Kelce powiedział, że przed meczem część zawodników Orłów wyszła na boisko ze względu na złą pogodę.

„Wygląda na to, że wszyscy na świecie żyją teraz” – powiedział. „Sytuacja znów nabiera tempa. W tym tygodniu mieliśmy w zespole wielu chłopaków… Prawdopodobnie teraz w Filadelfii jest ta pora roku”.

Jednak atak utrzymał się na dystansie 472 jardów, na czele z wysokimi występami rozgrywającego D’Andre Swifta (130 jardów w biegu) i odbierającego AJ Browna (9 chwytów, 131 jardów).

Defensywa Eagles Brandon Graham zażartował później, że Hurts, który niedawno podpisał kontrakt z marką Nike Jordan, po prostu próbował być taki jak Mike, który zdobył 38 punktów dla Chicago Bulls w zwycięstwie nad Utah Jazz w finałach NBA w 1997 r. podczas Dealing z chorobą. Nie było to aż tak epickie: drużyna Hurts miała wzloty i upadki, rzucając i biegając po przyłożenia, a także zadając kilka przechwytów. Ale był pod wrażeniem swoich dwóch rzutów.

READ  Kierowca NASCAR Bobby East został zasztyletowany na stacji benzynowej w Kalifornii

Jego powrót do Tampy miał pewne znaczenie. To właśnie widok porażki Eagles 31-15 z Bucs zakończył sezon 2021. Tego wieczoru Hurts trafił 23 z 32 na 258 jardów po niszczycielu i przechwycie. Słychać, jak asystent trenera Buccaneers, który przygotowywał się do meczu, mówił: „Ten facet nie umie czytać [the defense]Hortz zauważył w ciągu tygodnia, że ​​te komentarze posłużą jako „trochę dodatkowej inspiracji”.

„Nigdy nie zapomnę tego uczucia” – powiedział Hurts o porażce w fazie play-off. „I od tego czasu wszystko idzie bardzo dobrze”.

Od czasu tej porażki Hurts poprawił swój rekord w sezonie zasadniczym do 17-1 jako starter.