21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

DeAndre Swift to zawodnik, który zmierzy się z drużyną Buccaneers – NBC Sports Philadelphia

DeAndre Swift to zawodnik, który zmierzy się z drużyną Buccaneers – NBC Sports Philadelphia

TAMPA — Biorąc pod uwagę powrót Kenny’ego Gainwella po kontuzji i świetny występ D’Andre Swifta w drugim tygodniu, można było się zastanawiać, jak zmieni się czas gry w biegu wstecznym.

W zwycięstwie Orłów nad Buccaneers 25:11 Swift był lepszym środkowym obrońcą i wykorzystał tę okazję najlepiej jak mógł.

Swift rozpoczął mecz i wykonał 43 snapy (54%), prowadząc biegaczy. Ale nadal widzieliśmy sporo Gainwella, który rozegrał 37 snapów (46%). Rashaad Penny była aktywna, ale nie zauważyła żadnej akcji. Boston Scott (wstrząśnienie mózgu) był nieaktywny. Pamiętajcie, że w pierwszym meczu Genuel pokonał Penny 41-19.

Podczas gdy Gainwell dużo grał pod koniec, Swift grał naprawdę ciężko na początku. Swift miał świetny występ:

Szybki: 43 chwyty, 16 niesie, 130 jardów (8,1), 1 chwyt na 8 jardów.

Gainwell: 37 chwytów, 14 prowadzących, 43 jardy (3,1), jeden chwyt na 5 jardów.

Podczas gdy Swift był w poniedziałek wyraźnie bardziej produktywny, wielu prowadzących Gainwella przyszło na boisko w końcówce meczu, gdy Orły miały dobrą sytuację do prowadzenia. Ale Swift był świetny. Został pierwszym zespołem Eagles, który od czasu LeSean’a McCoya w 2014 roku wraca do formy, który w biegu w biegu przekroczył ponad 130 jardów z rzędu.

Inne obraźliwe uwagi

• Jalen Hurts rozegrał wszystkie 80 snapów, mimo że wszedł na mecz z objawami grypopodobnymi. Czterech z jego pięciu ofensywnych liniowych również grało w każdym snapie. Landon Dickerson rozegrał 55 snapów, zanim odszedł z powodu siniaka na kolanie. Sua Opeta rozegrał 25 snapów na swoim miejscu na lewym skrzydle.

• DeVonta Smith rozegrał 79 z 80 snapów, za nim uplasowali się AJ Brown (66), Olamide Zacchios (44) i Bretting Kofi (4). Quez Watkins był nieaktywny z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. Brown miał wielki dzień z 9 złapaniami na 131 jardów. Zakka złapał swoje pierwsze dwa podania w tym roku na 58 jardów i przyłożenie.

READ  George Kittel z San Francisco 49ers opuszcza trening z powodu kontuzji uda

• Dallas Goedert rozegrał 74 z 80 snapów, Jack Stoll rozegrał 41, a Grant Calcaterra 12. Zespół Eagles użył w tym meczu około 12 zawodników i dzięki temu naprawdę się otworzyli. Stoll był starterem.

Uwagi obronne

• Reed Blankenship, Nicholas Morrow i Darius Slay wykonali wszystkie 47 snapów, a James Bradberry spudłował tylko w jednym i przez całą noc był przenoszony do środka i na zewnątrz. Podczas jedynego snapu, którego nie trafił, był na minusie i zbiegł z boiska, zostawiając Josha Jobe na zewnątrz.

• Orły zakręciły się lekko w punkcie niklowym. Kiedy Bradbury tam był, Jobe był zewnętrznym obrońcą. Ostatecznie rozegrał 27 snapów. Nowicjusz bezpieczeństwa Sidney Brown rozegrał 12 snapów, zanim odszedł z powodu kontuzji biodra. Grał wystarczająco długo, aby mieć duże PBU przeciwko Mike’owi Evansowi w czerwonej strefie.

• Zach Cunningham był drugim pod względem liczby snapów wśród linebackerów (36), ale Christian Ellis zmienił się i wykonał 8 snapów.

• Rotacja DT: Fletcher Cox 32, Jordan Davis 21, Jalen Carter 21, Milton Williams 17, Marlon Tupoluto 8, Kentavious St. 4. Ta grupa wciąż jest naprawdę solidna. Tuipulotu miał worek na jednym ze swoich ośmiu snapów.

• Rotacja krawędzi: Josh Sweat 32, Haason Reddick 31, Brandon Graham 17, Derek Barnett 11, Nolan Smith 6.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube