4 maja, 2024

To też musi coś znaczyć

Osiem kwartałów gry było na poziomie solidnym lub świetnym, cztery były mniej niż doskonałe. 2-1 wygląda prosto… na czarno!

Można na to spojrzeć w jeden sposób.

Jerry pochodzi z Las Cruces w Nowym Meksyku

Wow, to będzie fajny i ciekawy rok.

Rachel pochodzi z Minneapolis w stanie Minnesota

Czy dlatego zdyskwalifikowałeś wszelkie prośby wysłane w trakcie gry? Zespół ten uważa, że ​​adres Twojej skrzynki odbiorczej w sobotę wygląda prawidłowo.

Dzień dobry drugi. Strata czterech z pięciu najważniejszych zawodników w ataku oraz defensywy w karierze przed meczem, a następnie utrata dwóch kluczowych zawodników w obronie w trakcie meczu – co jest wystarczająco trudne. Następnie dodaj cztery złe kwarty piłkarskie z rzędu. Mike i Wes, obaj chcieliście wstrzymać się z oceną zarówno Love, jak i tego zespołu, dopóki nie zobaczymy, jak zareagują na przeciwności losu. Jeśli to nie jest odpowiedź, to nie wiem, co nią jest. Zadowolony i dumny.

Wciąż próbuję zrozumieć tę grę. Widziałem wiele powrotów w swoim czasie, dobrych i złych facetów. Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem, żeby nie było uzasadnionego powodu, aby w to wierzyć. zero. Nic. nikt. Ta czwarta kwarta w ofensywie była tak odległa od wszystkiego, czego kiedykolwiek doświadczyłem. Kiedy myślę o wyniku 26-3 w Dallas z rezerwowym QB 10 lat temu, pamiętam dobrą passę Lacy w pierwszej akcji drugiej połowy i powrót, który dał pewną nadzieję. Ten? Przyznam, że ten zespół jest bezpieczniejszy niż myślałem.

Czy jest zatem więcej pytań do zmartwień w związku ze wszystkimi złymi rzeczami, takimi jak kary i złagodzenie trzech czwartych przewinienia? A może lubisz wracać i odświeżyć się? Tak czy inaczej, chłopaki bardzo dorośli i zrobili to bez kilku kluczowych graczy. Mają trochę moxie.

niesamowity! Jak to się stało?!?

Nie wiem, Margo. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Ale szczerze mówiąc, nie jestem pewien. Po raz pierwszy pomyślałem o DPI wynoszącym 67 jardów, cóż, Może Dostali strzał. Przed tym? Przestępczość nie może schodzić sobie z drogi. Nie wiem, jak oni sprawdzają i próbują wszystko naprawić przed czwartkiem. Nie sądzę, że mogą. Wiem jednak, że ten zespół pojawi się i zagra. Przez 60 minut.

Wydawało się niesprawiedliwe, że Packersi musieli ponownie udać się do niego w ostatniej chwili, po kontynuowaniu właśnie zakończonej jazdy. Potem kopnięcie Saints poszło szeroko i wydawało się, że bogowie futbolu zgodzili się ze mną. Dzięki Bogu za to. Było wiele do naprawienia, ale miło było zdobyć to jednopunktowe zwycięstwo. Uwielbiam także zdolność, jaką okazała miłość; Po prostu nie czuje się przytłoczony i nie poddaje się. Przybycie Clementsa w zeszłym roku z pewnością pomogło, zgodzisz się?

Myślę, że przybycie Clementsa zdziałało cuda, jeśli chodzi o podstawy i mistrzostwo Jordana Love w ataku. Część nie ulega pomieszaniu Po prostu taki jest.

Zawodnik baseballu Reggie Jackson miał kiedyś mecz, w którym zaliczył cztery home runy, ale także zdobył tytuł Wielkiego Szlema. A potem zażartował: „Nie wiem, czy to dobry, czy zły dzień!” Nie znam lepszego sposobu na opisanie tej gry Packers. Straszna gra na całej linii i jeszcze głupsze kary w pierwszych trzech kwartach, po których nastąpił inspirujący powrót i zwycięstwo w czwartej kwarcie. Przykro mi, choć było to ekscytujące – musimy zagrać lepiej, jeśli chcemy rywalizować w tym roku!

Nikt temu nie zaprzecza. Trudno wyobrazić sobie, aby Packers powrócili do gry, jeśli Saints nie stracą swojego centrum startowego, ale kontuzje, z którymi zmaga się Green Bay, również są ogromne. Tak toczy się ta gra. Prowadzenie 24-12 nie oznacza przysiadu, jeśli nie możesz ukończyć meczu. Deficyt 17-0 jest do pokonania, jeśli uda się go zebrać w decydującym momencie. To wszystko jest pouczające doświadczenie, ale chcę wkrótce zobaczyć tutaj Packers z ich najlepszymi graczami.