27 kwietnia, 2024

Josh McDaniels: Gol z gry nie oznacza braku zaufania do ataku Raiders

Paula GutierrezaPisarz pracowniczy ESPN25 września 2023 r. o godz. 02:00 czasu wschodniego4 minuty na przeczytanie

Jimmy Garoppolo po raz trzeci pojechał do domu i zakończył mecz

Jimmy Garoppolo po raz trzeci przechwycił mecz, a Steelers zwyciężyli w Las Vegas.

LAS VEGAS – Mają osiem punktów straty i mają przed sobą czołową czwórkę w lidze Na 8 jardów drużyny Pittsburgh Steelers na 2:25 przed końcem meczu trener Las Vegas Raiders Josh McDaniels posłał własnego gola z gry.

Niecałą minutę wcześniej Daniel Karlsson z Las Vegas wykorzystał 48-jardowy strzał, który jednak został zniweczony rzutem karnym Steelers, dzięki czemu Raiders znaleźli się bliżej pola punktowego.

„Masz dwie możliwości” – powiedział McDaniels po tym, jak Raiders przegrali ze Steelers 23-18 w niedzielny wieczór. „Próbujesz, aby był to mecz za pięć punktów [with the field goal], gdzie masz szansę wygrać przez przyłożenie, jeśli odzyskasz piłkę. Albo spróbuj się tam wybrać. A jeśli się nawrócisz, musisz dokonać nawrócenia dwupunktowego.”

według Analityka ESPNTakie postępowanie dałoby Raidersom 15,8% prawdopodobieństwa wygranej w porównaniu do 10,2% w przypadku kopnięcia do kosza z gry.

Na trzy przerwy na żądanie i dwuminutowe ostrzeżenie McDaniels był przekonany, że jego obrona zdoła odzyskać piłkę z wystarczającą ilością czasu na zdobycie zwycięskiego gola.

Zamiast tego Steelers zaczęli od linii 25 jardów, dostali pierwszą próbę i zanim Las Vegas odzyskało piłkę, na zegarze było tylko 12 sekund, wszystkie przerwy na żądanie Raidersów zostały spalone i mecz był wznowiony. lam. Ich linia 15 jardów.

Przechwyt Jimmy’ego Garoppolo – jego trzeci w meczu – po głębokim podaniu do Davante Adamsa na lewej linii bocznej zakończył mecz.

Zapytany, czy niezastosowanie się do tego było oznaką braku zaufania do przewinienia, McDaniels potrząsnął głową.

– I tak będziesz potrzebować kolejnej rzeczy, wiesz, co mam na myśli? Powiedział. „Więc nie chodzi tu o brak zaufania”.

Jak blisko jest McDaniels do miejsca w pierwszej czwórce?

„Nie wiem. To znaczy kopnęliśmy jednego wcześniej w tej sekwencji… a potem mieliśmy szczęście, że zdobyliśmy rzut karny przy tym koszu z gry i wtedy dotarliśmy na miejsce” – powiedział McDaniels. „To znaczy, tak właśnie jest. Tak jak powiedziałem, w tym przypadku można podejść do obu sytuacji i miałem pewność, że gramy wystarczająco dobrze w defensywie i będziemy mieli szansę odzyskać piłkę na dwie minuty przed końcem. Masz szansę tam zejść i objąć prowadzenie.”

Garoppolo nie skomentował tej decyzji, ponieważ po meczu nie została ona udostępniona mediom. Rzecznik zespołu powiedział, że pomocnik jest badany pod kątem wstrząśnienia mózgu. Nie było jasne, kiedy Garoppolo doznał kontuzji, ponieważ nie stwierdzono u niego wstrząśnienia mózgu podczas meczu i grał przez cały mecz, chociaż przyjął kilka mocnych trafień i został czterokrotnie zwolniony. Zakończył mecz z 28 z 44 podaniami na 324 jardy, dwoma przyłożeniami i trzema przechwytami.

Choć Josh Jacobs oświadczył, że popiera decyzję o kopnięciu do kosza z gry, Adams stwierdził jedynie, że nie chce, aby ktokolwiek go postrzegał jako osobę, która go domyśla się.

„Zgadzam się z tym, co zrobił trener” – powiedział Jacobs, który rzucił się na 62 jardy na 17 prowadzących. Dodał: „Obrona zaczęła grać dobrze pod koniec meczu. Udało nam się odzyskać piłkę w odpowiednim momencie i zdobyć bramkę”.

„Nie lubię w to wnikać” – powiedział Adams, który miał 13 chwytów na 172 jardy i dwa niszczyciele czołgów. „To nie jest dla mnie dobry wygląd. Jestem odbierającym”.

READ  Gubernator Kathy Hochul: Obligacje Steelers nie zostaną ponownie odroczone