29 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wikingowie Project Louis Cinemas: Podwój zasięg w First Scroll League

Wikingowie Project Louis Cinemas: Podwój zasięg w First Scroll League

Śledzenie NFL Draft 2022: Blog na żywo i analiza z wyboru

Po utracie 20 punktów z 12. miejsca, Wikingowie z Minnesoty Lewis Cine został nazwany bezpieczeństwem Georgia z numerem 32 w rankingu Projekt NFL. Z dwoma linebackers, którzy ukończyli ogólnie trzecie i czwarte miejsce, Wikingowie nie znaleźli zbyt wiele wartości na 12. miejscu i dostrzegli okazję do zdobycia najlepszych graczy z typami #32 i 34.

„To był jeden z naszych nastoletnich celów” – powiedział dyrektor generalny Cine, Kwesi Adofo-Mensah.

Opisując Cine, Adofo-Mensah kilkakrotnie wspominał o swojej grupie, a także chwalił jego konkurencyjność, inteligencję i atletyzm.

Oceny robocze: Shel Kapadia bierze udział w nagraniu
Najlepsza dostępna duża deska: Kto pozostał z pierwszej 300 Danego Bruglera?

Duża aranżacja malarska: Cine był 33. graczem w rankingu Dane Bruglera duży talerz jak również w Wielka Rada przez konsensus I trzeci pod względem bezpieczeństwa, za Kyle’em Hamiltonem i Daxton Hill.

wstęp: sportowiecSeth Emerson kinowe spojrzenieopisując go jako niezawodnego gracza, który po cichu prowadził gwiazdorską obronę, nie zwracając uwagi fanów, takich jak Nacube Dean, Jordan Davis i Devonte White.

„Cine od kilku lat wykonuje swoją pracę w bezpiecznym miejscu”, napisał, „grając, kiedy trzeba, na zapleczu i rzadko jako człowiek, który był przy piłce, aby grać dużą. Jeśli była słabość w obronie Georgii, ostatnia rok, to prawdopodobnie było średnie. , które czasami miało przeciek w zasięgu. Ale Cine był tym, który załatwiał sprawy z tyłu, zapobiegając pogorszeniu sytuacji w przepustkach i będąc tak niezawodnym w prowadzeniu obrony. Był sprzątaczem w liceum w Georgii ”.

Cine urodził się na Haiti, ale dorastał na Florydzie, zanim przeniósł się do Teksasu, gdzie rekruterzy z uczelni uznali go za czterogwiazdkowego. Jeden z najlepszych rekrutów w stanie mającym obsesję na punkcie piłki nożnej, zaangażowanie Cine’a w Gruzji opłaciło się po tym, jak rozpoczął dwa lata w ich historycznej obronie i poprowadził zespół w manewrach w sezonie mistrzostw.

READ  Notre Dame kontra punkty USC, na wynos: Trojany nr 6, gdy Caleb Williams kradnie światła Heismana

Były Bulldog ma niezwykłą prędkość i przebiegł 4,37 sekundy na 40 jardów, co jest wyraźnie widoczne na boisku. Jego uderzająco szeroki skok 11 stóp i jeden cal podkreśla jego wybuchowość.

Bruegler podsumował kino jako wszechstronny gracz. „Dzięki swojemu szerokiemu zasięgowi, wybuchowości i apetytowi na komunikację Cine jest bezpiecznym sposobem na zrobienie tego wszystkiego i doprowadził do bogatej w talenty obrony Gruzji zarówno w odbiorach, jak i podaniach obronionych w 2021 roku” – powiedział. „Chociaż ma miejsce na zaaranżowanie techniki walki, najlepiej jak obrońca fizyczny, biegnie po linii jak pociąg towarowy i wyznacza swój cel. Ogólnie rzecz biorąc, Cine nie ma idealnego rozmiaru według standardów NFL i ma marginalne umiejętności gry w piłkę, ale jest rynkiem zbytu, a nie bieganiem ze sportem. W zasięgu, aby zapewnić gry. Jest wschodzącym talentem z umiejętnościami początkowymi w NFL, podobnymi do Xavier McKinney jako możliwość.”

Jak to leży: Wikingowie będą musieli wykazać się kreatywnością w tworzeniu kina na boisku, jeśli się go trzymają Camryn Bynum Jak wskazali. Wikingowie zatrudniają trenera rozgrywającego na zewnątrz Mike’a Smitha i jego asystenta defensywnego Mike’a Petaina, z których obaj trenowali Pakowacze Obrony z rozbudowaną implementacją obrony „Dime”.

Biorąc pod uwagę historię Bynuma jako obrońcy Cala, mogą wykorzystać jego wszechstronność, aby wprowadzić na boisku mylące spojrzenia defensywne. To zdecydowanie coś, co zrobił mu Ed Donatel Karim Jacksonktóry grał w Cornbeck Teksas przed dołączeniem Dziki koń jako bezpieczeństwo. Jednak to nic innego jak podpakiet Personel, a nie podstawowa obrona, więc będą musieli podejmować decyzje o tym, które Cine, Bynum i Harrison Smith Zostaną one umieszczone na polu w jednym czasie.

W każdym razie Cine zapewnia długoterminowe rozwiązanie, gdy Harrison Smith w końcu przechodzi na emeryturę.

Drugie przypuszczenie? Prawdziwym drugim przypuszczeniem jest to, czy Wikingowie pozostali w wieku 12 lat i wybrali gracza takiego jak kolega bezpieczeństwa Kyle Hamilton, czy wybór, który faktycznie został tam dokonany, odbiornik Jameson Williams. Wikingowie stwierdzili, że mieli kilku graczy do wyboru i że Williams był jednym z nich, według Adufo-Mensah.

READ  Przywrócił Jimowi Thorpe'owi pozycję jedynego złotego zdobywcy olimpijskiego w 1912 roku

W obecnej sytuacji stanęli przed perspektywą powołania Cine, obrońcy Andrew Bootha Jr. z Clemson lub rozgrywającego Malika Willisa z Liberty. Jeśli leczenie Bootha pójdzie dobrze, będą mogli dodać gracza w największej potrzebie z możliwością natychmiastowej aktualizacji do ponad Cameron Dantzler Plus długoterminowe ubezpieczenie na wypadek ewentualnego wyjazdu Patricka Petersona.

Efekt nowicjusza: Cine musi być gotowym zawodowym graczem, który może nauczyć się bronić w skróconym czasie pozasezonowych mistrzostw NFL i może być gotowy do natychmiastowego startu dzięki swojej inteligencji, zachowaniu i sylwetce. Problem nie polega na tym, czy jest w stanie dostać się do obrony NFL i od razu grać, ale czy jest miejsce na oddanie dużej liczby strzałów z już i tak sprawnym pokojem bezpieczeństwa.

Trener Kevin O’Connell nie od razu przyjął ideę potrójnej obrony bezpieczeństwa, gdy został o to zapytany po selekcji, zamiast tego stwierdził, że dokonali selekcji wiedząc, że nie zawsze będą wybierać graczy, którzy najlepiej odpowiadają ich potrzebom jako drużyna .

głębokość wykresu efektu: Cine wchodzi do pokoju bezpieczeństwa ze znaną gwiazdą w Smith i wschodzącym graczem w Bynum, który grał dobrze, ale z ograniczonym udziałem typów w 2021 roku jako rezerwowy kontuzjowany. Xavier Woods Następnie udał się na kort z trzema zestawami asekuracyjnymi. Miejsce Bynum jako debiutanta nigdy nie było gwarantowane, ale teraz wygląda na to, że podczas cofania się będzie otwarta rywalizacja w innym bezpiecznym miejscu. Miles Dorn I Josh Metellus Jest przesunięty w dół na wykresie głębokości.

Szybka ocena: Cine jest szybkim graczem o niezwykłej fizyczności, świetnym wyczuciu kątów osłony i dobrym instynkcie zapobiegającym bieganiu. Jego wpływ na rekordzistą obronę Gruzji był znaczący i był doskonały w zapobieganiu dużej grze. Będzie musiał udowodnić, że jego rozmiar pasuje do ofensyw NFL, zwłaszcza podczas biegania, i może nie być maszyną spinningową, co ogranicza jego wpływ na wymazywanie, które są wysokiej jakości wartościami O’Connella.

READ  Dziesięć ujęć Toma — Steelers kontra Raiders

(Zdjęcie: Jeff Speer / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)