16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift podzieliła się serdecznymi zdjęciami z obchodów 4 lipca z Seleną Gomez i jej przyjaciółmi

Taylor Swift podzieliła się serdecznymi zdjęciami z obchodów 4 lipca z Seleną Gomez i jej przyjaciółmi

Taylor Swift odtworzyła swoją coroczną imprezę z okazji 4 lipca w tym roku i dziś rano na swoim Instagramie przedstawiła rzadkie spojrzenie na uroczystości.

Swift udostępniła kilka zdjęć, pisząc: „Szczęśliwego spóźnionego Dnia Niepodległości od niezależnych dziewczyn z Twojej okolicy 😎 Do zobaczenia wieczorem w Kansas City”. Wśród przyjaciół, których celebrowała, są Selena Gomez i siostry Haim. Warto zauważyć, że post na Instagramie dał fanom Pierwsze nowe zdjęcia Swifta i Gomeza razem w tym roku.

Znany ze Swifta Coroczne imprezy z okazji Święta Niepodległości W jej domu w Watch Hill w stanie Rhode Island. Rozmawiałem Stróż W sierpniu 2019 roku zapytała, dlaczego przestała go otrzymywać po 2016 roku, co przypisała swojemu „rozczarowaniu” Ameryką. Swift zaśpiewała więcej o swoich skomplikowanych uczuciach wobec Stanów Zjednoczonych w 2018 roku kochanek ŚcieżkaI „Miss Americana i książę złamanych serc”.

Na ostatniej wielkiej imprezie Swift 4 lipca jej ówczesny chłopak Tom Hiddleston miał na sobie sukienkę Niesławny czołg „I <3 TS”.wraz z wieloma członkami jej ówczesnego zespołu, którzy dołączyli do niej na uroczystości, w tym ciężarną Blake Lively.

Szybki mówić do magazynu Vogue we wrześniu 2019 roku o lecie 2016 roku i dlaczego potem zniknęła. „Wiesz, latem przed tymi wyborami wszyscy mówili, że tak pomyślałem. Jest manipulantką. To nie jest to, na co wygląda. To wąż. Ona kłamie. To są te same obelgi, które ludzie rzucali pod adresem Hillary Clinton, [then presidential candidate]powiedział Swift, mówiąc o przyczynie jej politycznego milczenia. Czy będę poparciem, czy też odpowiedzialnością? Widzisz, węże w postaci piór płyną razem. Spójrz, dwie kłamliwe kobiety. Dwie złe kobiety. Dosłownie miliony ludzi kazały mi zniknąć. Więc zniknęła. Na wiele sposobów.”

Swift stała się bardziej znana w tym roku po rozpoczęciu trasy koncertowej Eras i zerwaniu z nią Były chłopak Joe Alwyn z którym spotykała się przez sześć lat.

READ  Kongresman wzywa do wszczęcia federalnego śledztwa w sprawie Warner Bros Discovery – ostateczny termin

Może Ci się spodobać