19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Red Door „daje szansę Indianie Jonesowi” na zdobycie pieniędzy – Deadline

Red Door „daje szansę Indianie Jonesowi” na zdobycie pieniędzy – Deadline

Aktualizacja w piątek po południu: Sony Films / Faza 6 / Blum House Podstępny: Czerwone drzwi Szukam horroru Indiana Jones i tarcza przeznaczenia Daleko od czołowego miejsca po tym, jak zeszłej nocy ukazały się najlepsze zapowiedzi serialu z 5 milionami dolarów. Na razie wydaje się 13,25 miliona dolarów Dzisiaj (w tym zapowiedzi) Patricka Wilsona z udziałem i reżyserem Horroru V z a 26 milionów dolarów Weź udział w 3188 kinach. rosa być widzianym 8 milionów dolarów W drugi piątek -66%, na swingowy weekend między 24 miliony dolarów – 26 milionów dolarów w 4600 lokalizacjach, -59%. W tym momencie bardzo blisko powołania Dla każdego studia: podstępny Jest ładowany od przodu i rosa Może przyciągać rodziny w soboty (jednak wielu konkurentów już twierdzi czerwone drzwi zwycięzca). Nadal, nawet jeśli czerwone drzwi Zajmując drugie miejsce, jest to kolejne świetne otwarcie horroru po pandemii, szczególnie dla Sony, który od dłuższego czasu nie miał wielkiego hitu w tym gatunku, nie mówiąc już o grubej krowie pieniężnej, biorąc pod uwagę Wilsona i Rose Byrne za 16 USD fotka. Koszt produkcji M przed P&A.

teraz na górnym końcu swojej szerokości, rosaSuma bieżąca może wzrosnąć do 120,7 miliona dolarów do niedzieli EOD.

Na szóstym miejscu znajduje się nowy wpis Lionsgate Jazda Radości Niski zbiornik gazu 2,6 miliona dolarów Dzisiaj (w tym podglądy o wartości 1,1 miliona dolarów) i szacunki 5,6 miliona dolarów 3 dni w 2820. To pomimo entuzjastycznych recenzji, które pojawiły się zaraz po premierze SXSW, w 91% z certyfikatem świeżości.

„Głos wolności”, Yesica Boruto Berryman, dzięki uprzejmości Everett Collection

thriller Angel Studios z Jimem Caviezelem, Głos wolnościI dzwoni 4,75 miliona dolarów Czwartego dnia jego wydania, tj. 3 dni od godz 15 milionów dolarówi 6 dni dystansu 36,3 miliona dolarów w 2850 kinach. Hollywood może mieć problem ze zdobyciem biletów dla prawicowych grup i rozdaniem ich widzom, ale serial jest skończony.

Disneya / Pixara rasistowski Świadkowie w piątek czwartego 2,6 miliona dolarów-24%, na czwarty weekend 8,4 miliona dolarów-31%, a całość uruchomiona do niedzieli dn 107,9 miliona dolarów.

Sony Spider-Man: Poprzez Spider-Verse Szacuje się, że piątek szósty 2,3 miliona dolarów-32% przez 3 dni od 7,5 miliona dolarów-38%, dla sumy bieżącej 357,1 mln dolarów.

Piątkowy poranek: Sony Films / Stage 6 Films / Blumhouse’s Fifthquel Podstępny: Czerwone drzwi półzamknięte Indiana Jones i tarcza przeznaczenia Wczoraj w kasie. Patrick Wilson zagrał główną rolę i wyreżyserował horror PG-13 Przerażony 5 milionów dolarów W zapowiedziach w 2806 lokalizacjach seanse rozpoczynały się o godzinie 16:00. Ta kwota pieniędzy jest bardzo zbliżona do tego, czym jest rosa Pojawiają się wczesne szacunki 5,2 miliona dolarów dla dnia tygodnia zakończonego w 94,5 miliona dolarów za 300 milionów dolarów plus kontynuacja finału Disney / Lucasfilm. podstępny duży z kobietami w wieku poniżej 25 lat, Indiana Jones ze starszymi mężczyznami.

czerwone drzwi Publikuj najlepsze zapowiedzi w historii podstępny Hit filmowy 2018 roku Podstępny: ostatni klucz (1,98 mln USD) i 1,6 mln USD Podstępny: Rozdział 2 I 3 dostał ich obu.

rosa W przypadku ekranów PLF i Imax oczekuje się, że rozcieńczenie wyniesie około -60%, zgodnie z szacunkami branżowymi 24 miliony dolarów – ale nie lekceważ realistycznej mocy czerwone drzwi które podążają dookoła 22 miliony dolarów. To będzie zabawny weekend 4 lipca, zanim Paramount/Skydance zapali lont Mission Impossible – Dead Reckoning – Część 1 Środa. Pamiętaj jednak, że horrory są ładowane od przodu i mogą być wyświetlane w soboty. więc powiedział, Podstępny: ostatni klucz Odnotował spadek o -13% w pierwszą sobotę w porównaniu z piątkiem (który obejmował podgląd).

2013 Ipodstępny Rozdział 2 Ma najwyższe otwarcie dla filmu z 13-letniej serii horrorów z 40,2 milionami dolarów. Jednak czwarty, podstępny: ostatni klucz, To był hit przy kosztach produkcji 10 milionów dolarów przy 29,5 miliona dolarów brutto.

Właściwie, Indiana JonesPierwszy tydzień w 4600 zaawansowanych kinach Nie ma czasu na śmierć75,2 mln USD (zatwierdzono 160,8 mln USD). Pamiętaj, że finał 007 rozpoczął się w czasie, gdy wszyscy wciąż byli zmienni, jeśli chodzi o powrót do kin podczas pandemii.

Krytycy nigdy nie byli tak wielcy podstępny Filmy: ten pierwszy był w 66% świeży na Rotten Tomatoes, ale ten drugi był w 2018 roku Podstępny: ostatni klucz osiągnął 33%. Franczyza wciąż nie została tak przeklęta przez recenzje, że nie może być dojną krową; czerwone drzwi Kosztem 16 milionów dolarów przez P&A. Krytycy przyznali The Final Chapter Here, w którym występuje także serial Rose Byrne, zgniłe 45%, podczas gdy publiczność RT ma obecnie 72% – więcej niż oryginalny film (62%) i Ostatni klucz (50%).

Od lewej: Sabrina Wu, Ashley Park, Sherri Cola i Stephanie Hsu w „Joy Ride”

Ed Arakel/Lionsgate

Lionsgate i Point Grey Jazda Radości Wernisaże odbyły się także wczoraj wieczorem i w środę o godzinie 18:00 1,1 miliona dolarów. Pechowa azjatycko-amerykańska komedia Adele Lim, wyreżyserowana przez R, szuka od 7 do 9 milionów dolarów w 2820 lokalizacjach. Firmy: ocena R. Wycieczka dziewczyn W 2017 roku zarobił 1,7 miliona dolarów na podglądach – ale Jazda Radości Nie oczekuje się, że będzie podążać trajektorią kasową filmu, który miał otwarcie 31,2 miliona dolarów. Jazda RadościRozszerzona zapowiedź znajduje się powyżej azjatycko-amerykańskiej komedii Joo Koi z zeszłego lata, Ferie wielkanocne, który był PG-13 i zarobił 500 000 $ za 5,4 miliona $ w weekend otwarcia.

„Głos wolności”, kolekcja Amazon Prime Video/Everett

Co jeszcze się dzieje: thriller Jima Caviezela z Angel Studios Głos wolności Po opublikowaniu dnia otwarcia w wysokości 11,5 mln USD 4 lipca oraz zebraniu kolejnych 2,5 mln USD w ramach finansowania społecznościowego, spadła jak skała w środę z 3,6 mln USD -69%, ale utrzymała się na stałym poziomie w czwartek z szacunkową oceną 3,5 miliona dolarów W 2634 kinach, spadek o 5% od środy, co daje łączną liczbę kin we wtorek i czwartek. 21,3 miliona dolarów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby zdjęcie zarobiło do niedzieli 30 milionów dolarów. Fenomen kasowy polega na tym, że na zdjęcie społecznościowe wlewa się tak dużo pieniędzy prawicowych grup, a widzowie dostają darmowy smoking. To jednak biznes dla kin.

Disneya / Pixara rasistowski W czwartek zajął trzecie miejsce z ceną 3650 USD za 2 miliony USD, co oznacza wzrost o 4% od środy, ale zajął drugie miejsce w tygodniu z trzecią partią o wartości 22 milionów USD (wyprzedzając Sony). Spider-Man: Poprzez Spider-VersePiąty tydzień, z 21,2 milionami dolarów). rasistowski Wynosi 99,4 miliona dolarów w joggingu cume, podczas gdy Szybki Za cenę 349,6 mln dolarów. W zeszły czwartek było to 1,75 miliona dolarów, -6% od środy w 3405 kinach.

Piąty czwartek był komedią Sonny’ego Jennifer Lawrence R., bez urazy, Z szacunkową kwotą 970 000 $, -11% od środy, przez drugi tydzień 13,3 miliona $ i łącznie 35,1 miliona $. Film przekroczył już produkt krajowy brutto komedii Sony Bawdy Scarlett Johansson z oceną R, Ciężka noc który zakończył się kwotą 22,1 miliona dolarów.

READ  Wnuczka Elvisa Presleya walczy ze sprzedażą historycznego domu piosenkarza w Graceland