22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Starfield zawiera nieoczekiwane jajko wielkanocne Ghostbusters

Starfield zawiera nieoczekiwane jajko wielkanocne Ghostbusters

losowy Pogromcy duchów W Bethesdzie znaleziono jajko wielkanocne Pole Gwiazdz grą RPG, która nawiązuje do jednego z wielu wrogów Petera Venkmana, zapewniając fanom głęboką historię.

Odkrycie to pochodzi od użytkownika Reddita, McPoofy’ego, Kto udostępnił kilka zrzutów ekranugdzie postać Keltona wydaje się robić najlepsze wrażenie na administratorze Uniwersytetu Columbia, nazywając swojego kolegę naukowca A „Wstyd za zawód” Kontynuując tyradę, twierdząc, „Jego teorie są nonsensowne, jego metody niechlujne, a jego wnioski – w najlepszym razie – wysoce wątpliwe. Jest bardzo kiepskim naukowcem”.

Chociaż prawdopodobnie nie jest to najbardziej zapadający w pamięć fragment komiksu z 1984 roku, ten moment jest mrugnięciem okiem. Pogromcy duchów Fani bez wątpienia zwrócą uwagę, ponieważ będzie to niemal dosłownie opowieść o wydaleniu Petera, Raya i Egona do sektora prywatnego przez Deana Yeagera.

W innych wiadomościach z gier wideo, w ramach Wielka kradzież samochodu w InternecieCoroczne wydarzenie Halloween, zespół dochodzeniowy zajmujący się zjawiskami paranormalnymi znany jako Duchy odsłonięteWyczyść grę Pogromcy duchów, Gracze, którzy uchwycą zdjęcia nadprzyrodzonych zakłóceń, zostaną nagrodzeni nagrodami w grze, w tym starannie pasiastym kostiumem, mocno inspirowanym kultowym filmowym samochodem, Ektomobilem.

Przejdź przez stoły z powrotem do Pole Gwiazdmiędzygwiezdna gra RPG nowej generacji, jest już dostępna na Xbox Series

READ  Plotka głosi, że NVIDIA GeForce RTX 4080 oferuje 23 Gb/s 16 GB pamięci GDDR6X i całkowitą moc 340 W