21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

WhatsApp wprowadza odświeżoną wersję aplikacji na iOS i Androida

WhatsApp wprowadza odświeżoną wersję aplikacji na iOS i Androida

W czwartek WhatsApp ogłosił, że oficjalnie wprowadzi aktualizację, która odświeży wygląd aplikacji na iOS i Androida. Użytkownicy zauważą nową paletę kolorów i inne zmiany, dzięki którym korzystanie z WhatsApp na obu platformach będzie płynniejsze.

WhatsApp wprowadza zaktualizowany wygląd

Wraz z aktualizacją WhatsApp przyjął kolor zielony jako charakterystyczny kolor aplikacji. W rezultacie elementy takie jak plakietki i przyciski powiadomień będą teraz wyświetlane na zielono. Na Androidzie zmiana wydaje się jeszcze bardziej drastyczna, gdyż pasek kart został przeniesiony na dół ekranu, upodabniając aplikację do wersji na iPhone’a.

Jeśli chodzi o tryb ciemny, WhatsApp twierdzi, że zmienił kolory, aby zapewnić wyższy kontrast i ciemniejsze tony, aby „zmniejszyć zmęczenie oczu w warunkach słabego oświetlenia”, ponieważ ludzie chcieli „ciemniejszego trybu ciemnego”. Ikony i ilustracje również zostały zaktualizowane, nadając im bardziej zaokrąglony i zdefiniowany styl. Aplikacja otrzymała także nowe animacje i tła czatu.

Nasza praca w WhatsApp kształtuje sposób, w jaki codziennie porozumiewa się ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie. Traktujemy tę rolę poważnie i skupiamy się na szczegółach, aby zrobić to dobrze dla naszych użytkowników. Naszym celem jest stworzenie aplikacji, która nie tylko będzie działać płynnie, ale także będzie sprawiać wrażenie naturalnego przedłużenia Twojego telefonu – pozwalając Ci skupić się na rozmowach, które są ważne w Twoim codziennym życiu. Wierzymy, że sukces można osiągnąć, gdy nasz projekt usprawni sposób, w jaki ludzie komunikują się w WhatsApp i umożliwi im komunikowanie się na nowe sposoby.

Nasza filozofia projektowania opiera się na zasadach naszych produktów, które zakładają, że WhatsApp jest prosty, niezawodny i prywatny. Filtrujemy te elementy przez pryzmat projektu, aby stworzyć intuicyjne, przejrzyste przepływy, które działają uniwersalnie i pomagają ludziom łączyć się, chroniąc jednocześnie ich prywatność. Przykładamy dużą wagę do tego, jak ludzie korzystają ze swoich urządzeń i projektujemy nasz interfejs użytkownika tak, aby uzupełniał ich istniejące doświadczenia, dzięki czemu WhatsApp wydaje się znajomy i łatwy w obsłudze. Jeśli wiesz, jak korzystać ze swojego urządzenia, korzystanie z WhatsApp powinno być łatwe.

Projekt WhatsAppa

Zmiany te były przez jakiś czas testowane z użytkownikami wersji beta WhatsApp, ale teraz są udostępniane publicznie na całym świecie. W zeszłym miesiącu WhatsApp zaktualizował swoją aplikację na iOS, aby zapewnić obsługę klucza dostępu.

READ  Laptop Dell XPS, jaki znamy i kochamy, już nie istnieje

WhatsApp jest dostępny bezpłatnie w App Store. Wymaga iPhone’a z systemem iOS 12 lub nowszym. Pamiętaj o zaktualizowaniu aplikacji, aby mieć dostęp do najnowszych funkcji.

Przeczytaj także

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.