19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

W ten weekend Best Buy organizuje ogromną wyprzedaż — 15 najlepszych ofert, które polecam

W ten weekend Best Buy organizuje ogromną wyprzedaż — 15 najlepszych ofert, które polecam

Codziennie śledzę oferty w Tom’s Guide i kiedy szukam najlepszych weekendowych wyprzedaży, Best Buy jest zwykle pierwszym miejscem, które sprawdzam. Specjalista od elektroniki ma talent do oferowania dużych oszczędności na kluczowych technologiach w weekendy i tak jest również teraz.

Niezależnie od tego, czy szukasz zupełnie nowego telewizora OLED, czy wysokiej klasy Apple MacBook Pro, na pewno zechcesz przejrzeć najnowsze oferty weekendowe Best Buy. Dostępne są dosłownie setki ofert, ale zbyt duży wybór może być przytłaczający, dlatego jestem tutaj, aby wybrać naprawdę najlepsze oferty i podzielić się kilkoma moimi ulubionymi, w tym 55-calowym telewizorem LG C3 OLED z rabatem 900 USD i najlepszy wewnętrzny dysk SSD dla PS5 za 89 dolarów.

Może Ci się wydawać, że z dokonaniem większych zakupów musisz poczekać do okazji Czarnego Piątku, ale weekendowa wyprzedaż Best Buy udowadnia, że ​​nie musisz czekać miesiącami, aby zacząć oszczędzać na najlepiej sprzedających się technologiach. Przejdźmy zatem do zniżek. Oto 13 ofert, które polecam w Best Buy w ten weekend. Dodatkowo sprawdź naszą kolekcję kodów rabatowych Best Buy, aby uzyskać jeszcze więcej oszczędności.

READ  Zamówienia w przedsprzedaży Persona 5 Royal Western otwarte na PS5, Xbox Series, Xbox One, Switch i PC