30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Użytkownicy Netflixa byli zaskoczeni, że bezpłatnie skorzystali z wysoko ocenianej gry Remaster na PlayStation

Użytkownicy Netflixa byli zaskoczeni, że bezpłatnie skorzystali z wysoko ocenianej gry Remaster na PlayStation

Abonenci Netflixa są zaskoczeni nową darmową grą. Wydano nową grę, która jest przeznaczona wyłącznie dla subskrybentów Netflix. A jeśli masz subskrypcję Netflix, jest ona bezpłatna. Ponadto nie ma reklam, zakupów w grze ani dodatkowych opłat. Nie ma żadnych ograniczeń, a jedynym wymogiem jest posiadanie subskrypcji Netflix i urządzenia z systemem iOS lub Android, które może w nią grać.

Gra, o której mowa, jest zdubbingowana Smash RemasteredShatter Remastered, powszechnie uznawana za grę, która na nowo zdefiniowała gatunek łamania cegieł, to inspirowana stylem retro gra, która łączy klasyczną akcję z unikalnymi zwrotami akcji i niesamowitymi walkami z bossami.Dopalacze i ataki specjalne. Łatwy do nauczenia, ale trudny do opanowania.”

Czy ta nowa darmowa gra na Netflix jest dobra? Ciężko powiedzieć. W sklepie Google Play ma mieszane recenzje, tymczasem w App Store ma ocenę 4,4 na 5, ale to tylko w siedmiu recenzjach. Możemy powiedzieć, że oryginał, który jest zmodyfikowaną wersją gry, jest dobry, a przynajmniej tak sugeruje 86 w serwisie Metacritic. Jak sama nazwa wskazuje, jest to zmodyfikowana wersja gry o nazwie Druzgocący Zadebiutował w 2009 roku jako ekskluzywny dla PSN i PS3.

W momencie publikacji nie ma żadnych informacji o tej grze po wykupieniu subskrypcji Netflix. A ponieważ App Store wymienia „sprzedawcę” jako Netflix, prawdopodobnie się to nie zmieni. A jeśli w pewnym momencie to ograniczenie zostanie zniesione, prawdopodobnie bezpłatne pobieranie zostanie zastąpione przedpłatą lub gra będzie zarabiać na zakupach w grze i/lub reklamach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z grami – w tym najnowsze wiadomości, wszystkie najnowsze plotki, przecieki i wszystkie najnowsze spekulacje – kliknij tutaj. tutaj.

READ  FTC nie prowadzi obecnie „merytorycznych” negocjacji z Microsoftem