19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Robert Lewandowski był wstrząśnięty porażką Polski z Mołdawią

Robert Lewandowski był wstrząśnięty porażką Polski z Mołdawią

Po trzech meczach Polska zajmuje czwarte miejsce w grupie E ze stratą trzech punktów do Czech, Albanii i Mołdawii.

Robert Lewandowski. Obraz/AFP

Twoja przeglądarka nie obsługuje dźwięku HTML5


polski kapitan Robert Lewandowski W czwartek był bardzo krytyczny wobec swojego zespołu po niespodziewanej porażce 2:3 z Mołdawią w eliminacjach UEFA Euro 2024.

We wtorek Mołdawia wygrała 2:0 w swoim drugim meczu eliminacyjnym od 2013 roku, a Lewandowskiemu trudno było wytłumaczyć fatalny występ swojej drużyny w drugiej połowie, poinformował Xinhua.

„To było niewiarygodne. Popełniliśmy kilka błędów i nagle straciliśmy pewność siebie. Szybko zdobyliśmy bramkę, a potem całkowicie przegraliśmy. Zdominowaliśmy pierwszą połowę, więc nie mam nawet słów, aby to skomentować. Końcowy wynik” – powiedział napastnik Barcelony .

Czytaj także: Robert Lewandowski: Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zagram z Messim w Barcelonie

READ  Obiecujący sezon na jabłka w Polsce | Artykuł

Po trzech meczach Polska zajmuje czwarte miejsce w grupie E ze stratą trzech punktów do Czech, Albanii i Mołdawii.

„Czujemy duże rozczarowanie. Straciliśmy naszym przeciwnikom trzy bramki. Mogliśmy przegrać mecz, zdobywając 3:1, ale zmarnowaliśmy swoją szansę. Teraz nie ma miejsca na błędy. Jeśli chcemy zakwalifikować się do Euro 2024, musimy musimy wygrywać kolejne mecze – dodał Lewandowski.

Ta historia pochodzi z konsorcjalnych kanałów i agencji zewnętrznych. Midday nie ponosi żadnej odpowiedzialności za rzetelność, autentyczność, wiarygodność i dane tekstu. Mid-Day Management/Mid-Day.com zastrzega sobie prawo do modyfikowania, usuwania lub usuwania treści (bez powiadomienia) według własnego uznania z dowolnego powodu.