19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ponieważ długi wynikające ze sprawy o zabójstwo przekraczają 100 milionów dolarów, prawnicy zajmą się teraz majątkiem OJ Simpsona

Ponieważ długi wynikające ze sprawy o zabójstwo przekraczają 100 milionów dolarów, prawnicy zajmą się teraz majątkiem OJ Simpsona

Chociaż OJ Simpson został w jakiś sposób uniewinniony od podwójnego morderstwa, cywilna ława przysięgłych stwierdziła, że ​​faktycznie zabił Nicole Brown i Rona Goldmana. Wydano przeciwko niemu wyrok na kwotę 33,5 miliona dolarów.

Z latami odsetek, należna kwota Teraz przekracza 100 milionów dolarów– podaje portal Daily Mail. Prawnicy planują spróbować zebrać pieniądze, atakując majątek Simpsona.

„Musimy zacząć od tego” – powiedział DailyMail.com prawnik David Cook. „Będziemy nad tym pracować. Coś w tym może być. Mamy ten problem od dłuższego czasu. Może to być fundusz powierniczy, może to być testament. Może wszystko zniknęło”.

W czerwcu 2022 r., kiedy należna kwota wynosiła zaledwie 96 mln dolarów, Simpson zapłacił zaledwie 133 000 dolarów.

Emerytura Simpsona z NFL została zwolniona z pobierania. Jeśli na swojej posiadłości ma pieniądze lub inny majątek, rodziny jego morderców być może będą mogły uzyskać większą sprawiedliwość.

I tak, Simpson ich zabił. Jego śmierć tego nie zmienia. Miał zdolność do życia pełnią życia i umierania z przyczyn naturalnych. Ani Nicole Brown, ani Ron Goldman tego nie zrobili. przez niego.

Zabił ich. Do takiego wniosku doszedł sąd cywilny. Powinien był to zrobić sąd karny, ale połączenie nieudanego procesu, wysokich standardów dowodowych i zespołu marzeń prawników zdolnych wywołać uzasadnione wątpliwości zapobiegło śmierci Simpsona za kratkami.

READ  Constantine Hatzidakis oskarżył sędziego asystenta Liverpoolu i Arsenalu o uderzenie łokciem Andy'ego Robertsona