7 maja, 2024

Najważniejsze wydarzenia Mistrzostw Świata 2022: Francja pokonała Anglię 2:1

The Mistrzostwa Świata 2022 Oglądaj soboty w FOX z Francja trwa Anglia2-1, na stadionie Al Bayt w Al Khor w Katarze w meczu ćwierćfinałowym ostatniego turnieju.

Mistrzowie świata, Francja, mają nadzieję dołączyć Włochy i Brazylia Jako jedyne kraje w historii mundialu wygrywały turnieje jeden po drugim. Dzięki sobotniemu zwycięstwu Francja wygrała do tej pory 12 ostatnich meczów mistrzostw świata.

Francja awansuje do gry Marokoktóry został usunięty Portugalia Wcześniej w sobotę, w środowym meczu półfinałowym.

Oto najważniejsze sztuki!

Francja 2, Anglia 1

6: „Pełny wysiłek

francuski napastnik Oliviera Girouda Nie powstrzymał się, gdy zbliżył się do bramki na początku tego gola.

11 ’: Ogromna oszczędność czasu

Kilka minut później Giroud podjął kolejną próbę, tym razem głową, ale bramkarz reprezentacji Anglii obronił ją Jordana Pickforda.

17′: Piękne uderzenie

Pomocnik Aureliena Tchouameniego Był gwiazdą pokazu na początku, rozpoczynając strzelanie golem dla Francji.

Orlin Chaumeny z Francji zdobywa bramkę przeciwko Anglii w 17. minucie

22′: Zapisane!

Bramkarz Francji Hugo Llorisa Wymyślił kolejne rzuty obronne, gdy Anglia uderzyła obrońcę najpierw w obrońcę Łukasz Szawówczesny kapitan reprezentacji Anglii Harry’ego Kane’a – Utrzymać trzy lwy poza planszą.

Wchodząc w sobotni start, Lloris stał się zawodnikiem z największą liczbą występów w historii męskiej reprezentacji Francji (143).

Tymczasem Kane nie otrzymał rzutu karnego w tym wyzwaniu, ponieważ chwilę później znów grał blisko siatki.

29′: Odrzucony!

Kane wykonał kolejny strzał w 29-markę i ponownie został obroniony przez Llorisa, tym razem w prawy górny róg.

Francja powiększyła prowadzenie 1:0 do przerwy, ale nie wcześniej Antoine’a Griezmanna Pierwszą żółtą kartkę w meczu otrzymał w 43. minucie.

47′: rozgrzewanie

Ousmane Dembele Został ukarany żółtą kartką w pierwszej minucie drugiej połowy, ale to nie zakłóciło tempa Francji. Lloris kontynuował jedną wielką grę po drugiej, zaprzyjaźniając się Jude’a BellinghamaTuż za bramą.

READ  Rams vs. Ravens podkreśla, aktualności, nieaktywne i aktualizacje na żywo

54′: Rzut karny

Sprawy przybrały obrót, kiedy Bukayo Saka Na początku drugiej połowy zremisował faul w polu karnym. Kane wykonał rzut karny przeciwko niemu ostrogi Kolega z drużyny Lloris w pierwszym meczu, w którym grali przeciwko sobie od pięciu i pół roku.

54′: Harry Kane łączy się z Anglią!

Kane strzelił gola z rzutu karnego, który zremisował mecz na 1-1. Tym golem zremisował z Kane’em Wayne’em Rooneyem pod względem większości bramek w historii męskiej reprezentacji Anglii, zdobywając 53 bramki.

Harry Kane strzela gola przeciwko Francji w 52. minucie

78′: Gol!

Giroud prowadził w najważniejszych momentach, trafiając głową pod koniec drugiej połowy i dając Francji prowadzenie 2:1.

Olivier Giroud zdobywa bramkę przeciwko Anglii w 78. minucie

80′: Co mogło być

Anglia otrzymała drugą karę, tym razem po weryfikacji VAR, i Theo Hernandeza Za późno otrzymał żółtą kartkę.

Kane wykonał swój drugi rzut karny przeciwko koledze z drużyny Llorisowi, ale tym razem nie trafił do siatki.

W ten sposób Francja prowadziła 2:1.

90′ + 11′: Aż do drutu

Wszystko wraca do Anglii Marcusa Rashfordaktóry wszedł na boisko w 85. minucie, w ostatniej minucie sobotniego meczu wygrał rzut wolny, ale jego strzał był trochę za wysoki i tuż obok bramki.

W ten sposób Francja wygrała i została pierwszym mistrzem, który awansował do półfinału od czasu Brazylii w 1962 roku!

Przed meczem:

ustawienie sceny

Sobotni mecz był trzecim spotkaniem Pucharu Świata między tymi dwoma narodami, a Anglia wygrała dwa poprzednie w 1966 i 1982 roku.

Jednak Francja przegrała tylko jedno z ostatnich ośmiu spotkań z Anglią – mecz towarzyski w listopadzie 2015 roku.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

READ  Terrell Owens został potrącony przez samochód po meczu koszykówki – NBC Los Angeles

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko