22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najlepszy power bank dla Steam Deck i ASUS ROG Ally jest dziś w sprzedaży

Najlepszy power bank dla Steam Deck i ASUS ROG Ally jest dziś w sprzedaży

Przez ograniczony czas Amazon oferuje potężną maszynę o dużej pojemności Anker PowerCore 737 Powerbank USB o pojemności 24 000 mAh kosztuje zaledwie 90 dolarów, co stanowi ogromny spadek ceny o 40% w porównaniu z pierwotną sugerowaną ceną detaliczną wynoszącą 150 dolarów. W Czarny piątek ten power bank spadł do 110 dolarów, ale teraz jest tańszy. Jest to bank mocy o największej pojemności, jaki można zabrać ze sobą na pokład, i może poszczycić się absolutnie potężną mocą USB wynoszącą 140 W. Jest to jedna z najlepszych ładowarek Steam Deck i ASUS ROG Ally.

Power bank Anker o pojemności 24 000 mAh kosztuje zaledwie 90 dolarów

Z zasilaniem USB typu C o mocy 140 W

Anker 737 PowerCore 24K 24000mAh Power Bank z mocą USB 140W typu C dostawa

Anker PowerCore 737 ma imponującą pojemność baterii 24 000 mAh, czyli tuż poniżej limitu TSA wynoszącego 27 000 mAh; Może ładować Nintendo Switch OLED około 5 razy, iPhone 15 Pro Max około 5 razy, Steam Deck około 4 razy i ASUS ROG Ally około 9 razy. Posiada dwa porty USB Type-C i jeden port USB Type-A o mocy do 140 W na jednym porcie USB. To wystarczająca moc, aby naładować MacBooka Pro 16 z maksymalną znamionową szybkością ładowania. Jeśli chcesz korzystać ze wszystkich trzech portów jednocześnie, dwa porty Type-C będą ładować z łączną mocą do 122 W, a port Type-A do 18 W.

To, co czyni ten powerbank wyjątkowym w porównaniu do większości innych powerbanków, to cyfrowy wyświetlacz LCD, który wyświetla w czasie rzeczywistym wiele przydatnych informacji, takich jak pozostała pojemność akumulatora, moc pobrana i moc wyjściowa z każdego portu. Power bank ma wymiary 6 x 2 x 2 i waży 1,4 funta.

READ  Apple prezentuje trzy aplikacje, które ostatecznie zastąpią iTunes dla Windows

Anker 737 to nasz wybór najlepszej ładowarki Steam Deck/ASUS ROG Ally

Wybraliśmy Anker 737 jako naszą ulubioną przenośną ładowarkę do urządzeń Steam Deck i przenośnych urządzeń do gier ASUS ROG Ally. Steam Deck obsługuje zasilanie USB o mocy do 38 W, a ASUS ROG Ally – do 65 W. Oznacza to, że Prime może ładować Dwa decki Steam lub ASUS ROG Ally jednocześnie (lub trzy przełączniki Nintendo) przy maksymalnej szybkości ładowania. Zarówno ROG Ally, jak i Steam Deck charakteryzują się krótką żywotnością baterii podczas grania w podróży. Na przykład, grając w większość gier przy 60 klatkach na sekundę, prawdopodobnie spodziewasz się czterech godzin pracy na baterii w przypadku Steam Deck i znacznie mniej w przypadku ASUS ROG Ally, który jest wyposażony w baterię 2600 mAh. Podczas naszego przeglądu odkryliśmy, że gry takie jak God of War czy Spider-Man również kończyłyby się w niecałe dwie godziny. Ostatecznie nigdy nie wykorzystasz pełnego potencjału swojego Steam Deck lub ROG Ally, jeśli nie będziesz wyposażony w przyzwoitą przenośną ładowarkę.