19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najlepsze inteligentne zegarki 2023 roku

Najlepsze inteligentne zegarki 2023 roku

Smartwatche po cichu stały się jednym z obowiązkowych urządzeń osobistych każdego współczesnego człowieka. Bycie urządzeniem do noszenia to łatwy sposób na wkroczenie w życie danej osoby, stanie się częścią jej rutyny i ostatecznie zajrzenie jej za skórę. Wiele osób jest przyzwyczajonych do noszenia zegarka (lub bransoletki) w ciągu dnia, a ponieważ monitorowanie snu i stanu zdrowia na zegarkach stale się poprawia, nadal nosimy je również w nocy.

Obecnie wszyscy robią smartwatche i wszystkie są dobre. Ale niektóre są lepsze od innych – oto nasza lista najlepszych gier wydanych w tym roku.

Apple Watch seria 9

Nic dziwnego, że wszechobecny Apple Watch jest pierwszy na liście. Najnowsza wersja, Series 9, dodała szybszy S9 SiC, który umożliwia wykonanie gestu dwukrotnego dotknięcia, oraz Siri na urządzeniu. Najjaśniejszy ekran ma jasność 2000 nitów.

Apple Watch Series 9 to po prostu najlepszy zegarek dla większości użytkowników iPhone'a – to proste.

Apple Watch Ultra2

Jeśli jednak chcesz mieć najlepszy zegarek w historii dla użytkowników iPhone'a, powinieneś kupić Apple Watch Ultra 2. Nowszy model ma dostosowywalny przycisk akcji, bardziej dotykową obrotową koronkę ułatwiającą obsługę w rękawiczkach, ten sam szybszy S9 SiC z podwójnym dotknięciem gestem i Siri na urządzeniu oraz śledź dokładną orientację urządzenia za pomocą iPhone'a 15.

Zegarek Samsung Galaxy 6

Samsung konsekwentnie produkuje jedne z najlepszych smartwatchów z Androidem, a Galaxy Watch6 jest najnowszym i najlepszym. Nowszy model ma większy wyświetlacz o przekątnej 0,1 cala (i mniejsze ramki 0,1 cala) w tej samej obudowie. Reszta została praktycznie przejęta z Watch5 – szafirowy kryształ chroniący ekran, SoC wykonany w procesie 5 nm (choć to 930 kontra 920) i Google Wear OS 4 z One UI Watch 5.

Klasyczny zegarek Samsung Galaxy Watch6

Samsung Galax Watch6 Classic po rocznej nieobecności zaliczył triumfalny powrót obrotowej ramki, rozszerzył wyświetlacz o tarczę i tyle. To najlepszy zegarek Samsunga w 2023 roku, ale nie możemy powstrzymać się od żalu, że Samsung nie wyprodukował Watch6 Pro – pomijając obrotową ramkę, Galaxy Watch5 Pro jest lepszym zegarkiem niż Watch6 Classic.

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych ważnych wiadomościach dla Minecrafta

Zegarek Huawei GT4

Wszystkie zegarki, które wymieniliśmy powyżej, łączy jedno – wytrzymują tylko kilka dni na jednym ładowaniu – a w przypadku Apple tylko jedno. I tu z pomocą przychodzi Huawei Watch GT 4. Huawei zachwala dwa tygodnie pracy na baterii – w naszej recenzji dotarliśmy do prawie tygodnia, co wcale nie jest złe. Huawei Watch GT 4 ma dobre specyfikacje, świetnie wygląda i po prostu kosztuje 269 ​​euro. W porównaniu z zegarkami Samsunga z systemem Google Wear OS tracisz trochę inteligencji, ale zegarek Huawei Watch jest świetny do monitorowania snu, zdrowia i ćwiczeń.

Zegarek Xiaomi 2 pro

Xiaomi Watch 2 Pro to świetny smartwatch. Jest to jedno z niewielu urządzeń z dwuzakresowym modułem GPS i w naszej recenzji uznaliśmy, że doskonale nadaje się do śledzenia. Mamy dwa pełne dni korzystania z zegarka Google Wear OS 4 i nie ma się z czego śmiać. Najlepszą rzeczą w Xiaomi Watch 2 Pro jest cena – 270 euro oznacza świetny zegarek. Jednak obecnie ciężko znaleźć taki produkt w sklepach.

Zegarek Google Pixel 2

Google Pixel Watch 2 to wyjątkowa propozycja dzięki kamienistej konstrukcji i mniejszym niż zwykle rozmiarom. Miło się na to patrzy i jest łatwy w obsłudze. Wierni Fitbit będą zachwyceni pełną integracją Fitbit. Pixel Watch 2 ma szybki procesor Qualcomm SW5100 i działa dłużej niż jego poprzednik. Jest dołączany do Pixela 8 Pro kupowanego w Europie i USA, dzięki czemu prawdopodobnie trafi do kieszeni większej liczby osób.

Garmina Fino 3S

Garmin ma miejsce na każdej liście najlepszych smartwatchów, a Venu 3S jest jego najnowszym konkurentem tradycyjnego smartwatcha. Ma wyświetlacz AMOLED, zaawansowany zestaw funkcji i opcje śledzenia firmy Garmin i może wytrzymać ponad tydzień. Ale to jest drogie 440 euro.

Amazfit GTR4

Amazfit GTR 4 to tylko łatwa rekomendacja 215 euro. Ma zakrzywiony wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala, obudowę ze stali nierdzewnej i może działać do 14 dni na jednym ładowaniu – trwały!

READ  Xiaomi pokazuje, jak mógłby wyglądać składany, gdyby Samsung miał konkurencję

Mobvoy TechWatch Pro 5

Mobvoi TicWatch Pro 5 jest drogi (360 euro) Ale trzy dni pracy na baterii to imponujący wynik jak na zegarek z systemem Wear OS 4. Posiada najszybszy procesor Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1 i jeden z najlepszych wyborów tarcz zegarka.