13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dostępna jest oficjalna stacja ładująca dla zegarka Pixel Watch 2, słuchawek Buds i telefonu

Dostępna jest oficjalna stacja ładująca dla zegarka Pixel Watch 2, słuchawek Buds i telefonu

Akcesoria nigdy nie pasowały do ​​serii Pixel, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty, które mogą ładować wiele urządzeń jednocześnie. Ale dzięki dużej zmianie w Pixel Watch 2 dostępna jest teraz „oficjalna” stacja ładująca 3 w 1 dla Pixel Watch 2, Pixel Buds i telefonu Pixel.

Wasserstein, partner programu Made for Google, w 2022 roku wprowadził na rynek stację ładującą 3 w 1, która może zasilać telefon Pixel, parę słuchawek Pixel Buds, a także smartwatch Fitbit. W tamtym czasie wydawało się dziwne, że było to oferowane tylko dla smartwatcha Fitbit, a nie dla własnego Pixel Watcha Google, ale w tym momencie naprawdę ma to sens.

Pixel Watch 2 porzuca standard ładowania bezprzewodowego z pierwszej wersji Google, zastępując go metodą pinową, która jest szybsza, chłodniejsza i bezpieczniejsza. Był to ten sam standard ładowania, jaki zastosowano w smartwatchach Fitbit Sense i Fitbit Versa, które mają cztery styki na tarczy ładowania, które magnetycznie dopasowują się do zegarka i ładują go.

Ta metoda jest stosowana Na molo WassersteinFirma potwierdziła 9to5Google Działa już z Pixel Watch 2.

Podstawka ładująca Pixel 3 w 1 Wasserstein działa po prostu. Posiada miejsce na telefon Pixel, miejsce na parę słuchawek Pixel Buds, a także miejsce na postawienie smartwatcha, niezależnie od tego, czy jest to smartwatch Fitbit, czy Pixel Watch 2. Również w przeciwieństwie do wielu opcji, podstawa smartwatcha jest umieszczony z boku telefonu i zapewnia miejsce na zawieszenie dowolnego rodzaju taśmy, której używasz.

Trochę niestety wszystko odbywa się za pomocą złączy USB-C. Stacja dokująca do smartwatcha oczywiście wykorzystuje złącze magnetyczne, ale zarówno telefon, jak i słuchawki Pixel Buds łączą się za pomocą gniazd USB-C. Wtyczki USB-C można również modyfikować, aby pasowały również do obudów.

Chociaż połączenie przewodowe zapewnia dłuższą żywotność baterii, takie stojaki są zwykle używane do bezprzewodowego ładowania Qi. Istnieją na to opcje, ale jeśli chodzi o „oficjalną” zgodę Google, jest to jedyna opcja obsługująca wszystkie trzy urządzenia. Jedyną inną ładowarką do wielu urządzeń posiadającą aprobatę Google jest ładowarka iOttie oferuje konfigurację bezprzewodowego ładowania 2 w 1 dla telefonów Pixel i słuchawek Pixel BudsAle nie Pixel Watch.

READ  Rozszerzone i ulepszone GTA 5 oferuje opcje 4K, ray tracingu i 60 klatek na sekundę

Dostępna stacja dokująca Wasserstein 3 w 1 Na Amazonie I Firmowy sklep internetowynawet jeśli nie Sklep Google. Pierwotnie kosztował ponad 80 dolarów, ale od tego czasu spadł do bardziej rozsądnych 50 dolarów.

Więcej o Pixelu:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.