16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Microsoft podnosi cenę Xbox Game Pass Ultimate i wprowadza nowy poziom „Standard”.

Microsoft podnosi cenę Xbox Game Pass Ultimate i wprowadza nowy poziom „Standard”.

Microsoft planuje we wrześniu ponownie podnieść ceny Xbox Game Pass Ultimate, a także uruchomić nową „standardową” subskrypcję, która nie obejmuje dostępu do oryginalnych gier Xbox już pierwszego dnia. Xbox zaczął wysyłać e-maile do subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate, ostrzegając ich, że cena wzrośnie do 19,99 dolarów miesięcznie od 12 września, co oznacza wzrost o 3 dolarów w porównaniu z obecną ceną wynoszącą 16,99 dolarów miesięcznie.

Abonenci PC Game Pass również odczują we wrześniu wzrost cen, ponieważ usługa wzrośnie z 9,99 dolarów do 11,99 dolarów miesięcznie, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do tytułów już od pierwszego dnia. Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi i zastanawiasz się, jak podwyżki cen wpłyną na Twój abonament, Microsoft ma pełną listę wszystkich gier, które będą dostępne tego samego dnia. Globalne zmiany cen tutaj.

the Rosnące ceny Dzieje się to zanim Microsoft planuje dodać Call of Duty: Black Ops 6 Jeszcze w tym roku firma doda do Game Pass inne gry Xbox. Podwyżki cen będą miały ogromny wpływ na abonentów Ultimate, którzy stanowią zdecydowaną większość abonentów Game Pass, i nastąpią ponad rok po ostatniej podwyżce ceny Game Pass, która podniosła ceny o 1 do 2 dolarów miesięcznie.

Wraz z podwyżkami cen Ultimate i PC Game Pass Microsoft wprowadzi także nową opcję subskrypcji Xbox Game Pass Standard bez tytułów Day One, która dla nowych użytkowników usługi będzie wyceniona na 14,99 dolara miesięcznie. Istniejąca subskrypcja Xbox Game Pass na konsole będzie kontynuowana dla obecnych abonentów, ale nowi abonenci Game Pass nie będą mogli wybrać opcji konsoli od 10 lipca, dopóki nie będzie dostępna nowa subskrypcja Game Pass Standard. Microsoft twierdzi, że Xbox Game Pass Standard „będzie dostępny w nadchodzących miesiącach”.

READ  Samsung Galaxy F54 otrzymuje w Indiach aktualizację do Androida 14 i One UI 6.0

Nowa opcja Standard obejmuje także dostęp do trybu wieloosobowego online, co nie było wcześniej dostępne w ramach Xbox Game Pass na konsolę. Od 18 września obecni subskrybenci Xbox Game Pass na konsolę będą mogli gromadzić dane tylko przez maksymalnie 13 miesięcy, ale nie będzie to miało wpływu na istniejące akumulacje.

W maju ujawniono, że Microsoft rozważa ponowne podniesienie cen Xbox Game Pass Ultimate w ramach dyskusji na temat dodatku Wezwanie do służby Do serwisu. Wzrost cen na najwyższym poziomie pomoże zrównoważyć dodanie Activision przez Microsoft Wezwanie do służby Game Pass i była bardzo wyczekiwana od czasów Microsoftu dorsz Oficjalny dodatek.