21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kyle Shanahan z 49ers przyznaje się do błędu, używając Christiana McCaffreya-Elijaha Mitchella – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Kyle Shanahan z 49ers przyznaje się do błędu, używając Christiana McCaffreya-Elijaha Mitchella – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Nierzadko w 2021 roku 49ers w dużym stopniu polegali na defensywie Elijaha Mitchella jako debiutanta.

Jednak teraz, gdy w drużynie jest Christian McCaffrey, Mitchell ma trudności z wejściem na boisko.

Mitchell był jednym z czterech aktywnych, zdrowych i umundurowanych zawodników 49ers, którzy nie wzięli udziału w niedzielnej akcji podczas wygranego 30:23 meczu 49ers z Los Angeles Rams na stadionie SoFi.

McCaffrey rozegrał wszystkie 57 snapów w ofensywie dla 49ers, a trener Kyle Shanahan przyznał w poniedziałek, że zespół popełnił błąd, nie wprowadzając rotacji z tyłu.

„Tak, zdecydowanie musimy częściej wystawiać Elijaha na boisku i lepiej radzić sobie z naszą rotacją niż wczoraj” – powiedziała Shanahan. „Nie taki był plan. To się tak skończyło. Muszę się upewnić, że tak się nie stanie”.

Przez dwa tygodnie McCaffrey prowadzi w lidze NFL pod względem prób w biegu (42) i jardów (268).

Podczas zwycięstwa 49ers w pierwszym tygodniu na stadionie Pittsburgh Steelers McCaffrey przebiegł 152 jardy, wykonując 58 snapów. Mitchell wszedł na boisko tylko w 10 meczach.

Shanahan powiedziała, że ​​odpowiedzialność za dokonywanie zmian zazwyczaj spoczywa na trenerach zajmujących stanowiska. Shanahan skupia się głównie na sprawdzaniu zagrań.

Bobby Turner jest trenerem biegaczy 49ers, a Anthony Lynn jest asystentem głównego trenera/trenerem biegaczy.

„Jako rozmówca możesz pytać o graczy biorących udział w określonych zagraniach” – powiedziała Shanahan. „Nie zapewnia się zawodnikom świeżości, rotacji i tym podobnych rzeczy. Robią to trenerzy pozycjonujący. Ale żeby (Mitchell) nie mógł wejść na boisko, zdecydowanie musiałem go zauważyć i poprosić o niego”.

Mitchell zmagał się z kontuzjami w swoim debiutanckim sezonie, ale na boisku był obciążony dużą ilością pracy. W swoich ostatnich pięciu meczach w sezonie zasadniczym rozegrał dwa mecze z 27 próbami w pośpiechu i trzy kolejne z co najmniej 21 prowadzącymi. Miał także 27 prowadzących w pierwszym zwycięstwie 49ers nad Dallas Cowboys.

READ  Bucks punkty kontra Celtics, fast food: Milwaukee odpiera Boston Rally w meczu 3, aby objąć prowadzenie 2-1

POWIĄZANE: Co „piłkarski frajer” McCaffrey docenia w związku z przewinieniem Shanahana

Kariera Mitchella dramatycznie spadła po wymianie zdań, która w połowie poprzedniego sezonu sprowadziła McCaffreya do 49ers z Carolina Panthers.

McCaffrey może być najlepszym zawodnikiem NFL, ale to nie znaczy, że Mitchell nie odgrywa żadnej roli w ataku 49ers.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk