19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Padres wygrał 3 NLDS 2022

Padres wygrał 3 NLDS 2022

SAN DIEGO – Padres dzieli tylko jedno zwycięstwo od zabicia tego smoka na autostradzie – i mogą nawet nie potrzebować w tym celu dodatkowej podróży autostradą 5.

Pierwsza gra play-off Petco Park, zanim fani przynieśli towar 16 lat temu. San Diego zapełniło miejsce na długo przed rozpoczęciem stadionu, machając złotymi ręcznikami i kakofonią hałasu od samego początku.

Badris odpowiedział: Zwycięstwo nad krawędzią twojego miejsca 2-1 W piątek 3 meczu przeciwko Dodgersom. Teraz prowadzą NL Series z taką samą sumą i mogą zarobić na swój pierwszy wyjazd na NL Championship Series od 1998 roku, wygrywając w Game 4 w sobotni wieczór.

„Przyjeżdżamy jutro” Juan Soto Powiedział. „Nie zamierzamy się uspokoić, ponieważ mamy przewagę. Musimy to zrobić. Wielu ludzi w tym klubie jest głodnych, aby wyjść i pokonać tych gości”.

„Jedna wygrana odpada”, powiedział trzeci kluczowy człowiek, Padres. Grzywa Machado. „Ale są tam dobrym klubem piłkarskim. Wszyscy będą mieli to jutro. Musimy po prostu tam wejść i zająć się naszym biznesem. Mamy świetną grę Joe na wzgórzu. „

Jeśli piątkowa noc jest jakąkolwiek wskazówką, będą również mieli ogromną przewagę na swojej ziemi. 45 137 uczestników reprezentowało największy tłum w Petco Park na mecz posezonowy.

Padres wygrał dwa play-offy w East Village w sezonie 2020, który został przerwany przez pandemię. Ale nigdy nie wygrali playoffów przed fanami w Petco Park. Fani ci byli odpowiednio spanikowani w piątek.

„Prawdopodobnie najlepsza publiczność, jaką kiedykolwiek widziałem”, powiedział scenarzysta Game 3. Blake Snell. „Moc przez cały czas była elektryczna”.

Kiedy Max Muncie podwoił się z jednym o szóstej, noc Snella się skończyła i wyszedł z owacją na stojąco. W przeciwieństwie do startu w szóstej grze World Series, jego biuro dokończyło pracę. Zespół pomocy z San Diego kontynuował swój dominujący przejazd z 3 2/3 ramkami bez punktów i nie pozwolił Dodgersom wystartować w 12 2/3 rundach serii.

„Wszyscy ci faceci byli niesamowici” – powiedział Soto. „Myślę, że to jedna z najwspanialszych stajni dla byków, jakie kiedykolwiek widziałem… oni to popisują”.

W takiej grze Padres czują się bardzo pewnie, gdy zdobywają wczesne prowadzenie. W piątek wieczorem wskoczyli do środka. Jake KronworthSingiel RBI dał San Diego 1-0 w pierwszej połowie. Trent GreshamPojedynczy strzał – jego trzeci u siebie po sezonie – podwoił przewagę w czwartym inningu. Okazało się to kluczowe.

Gresham, który zakończył sezon zasadniczy z najniższym hitem spośród wszystkich play-offów, jest w trakcie jednego z najlepszych sezonów w historii Padres. Jego trzy domowe konkursy są już o krok od rekordu Jima Laeritza w playoffach.

„Naprawdę znów czuję się sobą” – powiedział Grisham.

Po połowie przejazdu Dodgers strzelił swój jedyny przejazd w locie ofiarnym Mookie Betts. Następnie zagrozili, ale nie zdobyli bramki i zakończyli noc od 0 do 9 z mężczyznami na pozycji punktowanej. Z każdą ucieczką Petco Park rozrósł się trochę bardziej.

I kiedy Josh Hader Miejsce eksplodowało z prędkością 99 mil na godzinę po tym, jak Trayce Thompson ją ukończył.

„Ten tłum był niesamowity” – powiedział Machado. „Było fajnie – lata czekania”.

Jeśli ojcowie zdołają go ukończyć, zdołają przeprowadzić jeden z kolosalnych wstrząsów w tym sporcie. Dodgers wygrali 22 mecze więcej niż Padres w sezonie zasadniczym. Żadna drużyna nie wygrała serii pozasezonowej przeciwko drużynie tylu meczów, które były na szczycie tabeli od 1906 roku White Sox.

„To był bardzo dobry sezon regularny, ale jak już mówiliśmy, nic z tego nie ma znaczenia” – powiedział menedżer Dodgers, Dave Roberts. „Mamy złą passę pięciu meczów przeciwko bardzo dobremu klubowi piłkarskiemu, który bardzo dobrze znamy, a drużyna, która zagra najlepszy mecz baseballowy, wygra tę passę.

„Do tej pory grali lepiej niż my”.

To zdecydowane odwrócenie sezonu regularnego – a właściwie ostatniej dekady. W tym roku Dodgersi wygrali wszystkie sześć poprzednich serii. W każdym sezonie od 2010 roku kończyli przed San Diego w tabeli. W pewnym momencie musieli pokonać rywali.

To wtedy prezes Peter Seidler ogłosił, że Dodgersi są „smokiem na autostradzie, którego próbujemy zabić”.

I oto są, jedno zwycięstwo dzieli od zabicia jej.