21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alex Rodriguez rozrywa Yankees na kawałki za pokonanie drużyny Aarona Judge'a

Alex Rodriguez rozrywa Yankees na kawałki za pokonanie drużyny Aarona Judge’a

Alex Rodriguez uważa, że ​​trafienie Aarona Judge’a na pierwszym miejscu jest „śmieszne” i mówi, że Yankees muszą dokonać zmiany „natychmiast”.

Były zawodnik Yankees, obecnie analityk studia w Fox, powiedział w piątek wieczorem, że sędzia potrzebuje lepszej ochrony w składzie. Sędzia, który w sezonie zasadniczym ustanowił rekord MLS z 62 gonitwami u siebie, jest 0 na 8 z siedmioma uderzeniami w dywizji Yank w dwóch pierwszych meczach AL Division Series przeciwko The Guardians.

„Jeśli chodzi o Aarona Judge’a, to świetna gra w baseball” – powiedział A-Rod podczas prezentacji Foxa po meczu obok Kevina Burkhardta, Hall of Famers Franka Thomasa i Davida Ortiza. „Nie możesz pozwolić, aby twój najlepszy gracz, twój najlepszy uderzacz, uderzył pierwszy. Babe Ruth tego nie zrobił. Barry Bonds nie. Frank nie. Ten facet [Ortiz] Ty nie. Nie zrobiłem tego. nie istnieje. Powodem jest to, że chcesz ochrony [him]. Graj w szachy, jak królowa na szachownicy.

Aaron Judge był 0-na-5 czterema uderzeniami przeciwko Guardians w piątek.
Charles Wenselberg/New York Post

„Chcesz umieścić najlepszych uderzających z przodu, najlepszych uderzających z tyłu, ochronę. Yankees postawili najgorszych uderzających – ósmego i dziewiątego uderzającego – i wywierają ogromną presję. Chcesz, aby pojawił się w pierwszym meczu i bądź bardzo wygodny, oglądaj 12 lub 14 wyciągów, tak jak jesteś przyzwyczajony. [Derek] Jeter i [Johnny] Damon i [Mark] Teixeira, być może homer wyskoczył z trzech biegów. To śmieszne, żeby ten facet trafił na prowadzenie, a to jest złe. nie wiem kto to robi [Aaron] Bon O [Brian] Cashman, ale ktoś powinien to natychmiast zmienić.”

READ  AJ Smith-Shawver zdobył swój pierwszy start w MLB w wygranej Braves

Ponieważ wielu stałych bywalców zostało odsuniętych z gry z powodu kontuzji, we wrześniu Boone zaczął wykorzystywać sędziego jako pierwsze miejsce. Ten ruch ugruntował również 99. miejsce na tablicy, gdy ścigał rekord ligowy i franczyzowy Rogera Marisa (61).

Sędzia rozstrzygnął 13 z 62 kumpli w 34 startach jako nietoperz Yankees, z czego 47 w 112 meczach z drugiego miejsca i dwóch w siedmiu meczach, zajmując trzecie miejsce w tabeli. Czterokrotny gwiazdor All-Star nie walczył z biegaczem bazowym w żadnym ze swoich dziewięciu meczów (jeden spacer) w pierwszych dwóch meczach ALDS, które weszły w sobotni mecz trzeciego meczu w Cleveland.

„Jankesi wywierają na nich całą presję. Strażnicy nie mają presji” – powiedział Rodriguez o serialu. „Mają najniższe pensje. Mają najmniejszy zespół. Mają wspaniałego menedżera w Tito Francona. A teraz idą do Cleveland i mówią: „Zgadnij co? 1-1, wszystko może się zdarzyć”.