21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Derby u siebie Philsa, Zach Wheeler mocno wygrywa – NBC Sports Philadelphia

Derby u siebie Philsa, Zach Wheeler mocno wygrywa – NBC Sports Philadelphia

ATLANTA — Drużyna Phillies rozegrała w poniedziałkowy wieczór derby u siebie z najlepszą drużyną baseballu, używając długich piłek pięciu różnych zawodników i sześciu ostrych rund asa Zacha Wheelera, pokonując Braves 7:1.

Wheeler oddał home run drugiemu pałkarzowi, z którym się zmierzył, Ozziemu Albiesowi, a następnie przez resztę dystansu był czysty, strzelając szybką piłkę ze średnią prędkością 96 mil na godzinę i jeszcze lepszą jazdą. Powrót do formy po sześciu runach i trzech zdobytych bramkach przeciwko tym samym Braves w zeszły wtorek u siebie był dla nas wielkim przeżyciem. Poniedziałkowy mecz otwierający serię był najcichszym ofensywnym występem Braves od 12 maja i był to jedyny raz w sezonie, w którym udało im się zdobyć jedną passę do trzech lub gorszych trafień.

„W pewnym sensie chcesz po ostatnim występie pokazać im: «Hej, nadal musisz się ze mną mierzyć»” – powiedział. „Aspekt mentalny, zarówno dla nich, jak i dla mnie, po prostu wraca na właściwe tory. Wiedzą, że nadal jestem sobą, myślę, że można powiedzieć”.

Wheeler wycofał Bravesów z drużyny Braves trzy razy w ciągu swoich sześciu rund. Jego bilans w 30 startach to 12-6, a jego ERA wynosi 3,63. W sezonie zasadniczym ma strzelić jeszcze dwa gole, oba przeciwko Mets. Ten ostatni może być podstawowym zawodnikiem, jeśli Phillies zapewnią sobie do tego czasu pierwsze miejsce w tabeli z dziką kartą.

Phils (82-68) prowadzą Diamondbacks 3 1/2 gemów i zajmują czwarte miejsce, co zapewnia przewagę własnego boiska w rundzie z dziką kartą. Mają także na koncie dogrywkę z Diamondbacks, dzięki czemu prowadzą w 4 grach, a do końca pozostało 12 gier. Magiczna liczba Phillies zapewniająca pierwszą dziką kartę to 9.

Nowicjusz pomocnik Johan Rojas był pierwszym, który mocno zaatakował drużynę gości. W drugiej połowie drugiej rundy oddał dwupunktowy strzał i zapewnił sobie prowadzenie, które utrzymało się do końca. To był jego pierwszy home run w karierze w wielkiej lidze bez pozycji bramkarza, więc był to jego pierwszy „prawdziwy” mecz. Był głównym czynnikiem różnicującym na boisku, a świeca zapłonowa utrzymała go na samym końcu rankingu, osiągając wynik 0,300 przy procentowej wartości bazowej wynoszącej 0,344 w 133 występach na płycie.

READ  Trenerzy NFL wybierają zwycięzcę Super Bowl: dlaczego uważają, że Kansas City ma przewagę

„Takie chwile nie tylko dodają nam pewności siebie, ale budują harmonię w klubie” – powiedział Rojas. „Ceranthony (Domínguez) żartował ze mną jakiś czas temu, mówiąc: «W końcu udało mi się trafić prawdziwego miotacza. Takie małe rzeczy są naprawdę dobre dla grupy.

„Ogólnie rzecz biorąc, czuję się bardzo dobrze tutaj, w dużych ligach. Daję z siebie 100 procent i zawsze chodzi o maksymalny wysiłek, jaki po mnie widać. Cieszę się tą chwilą tak bardzo, jak tylko mogę. Czuję, że „Wszyscy jesteśmy rodziną”. Widzimy się jak rodzina. Zawsze chciałem tu być i cieszę się każdą sekundą.

Bryce Harper, JT Realmuto i Nick Castellanos osiągnęli pojedyncze sukcesy w trzeciej, czwartej i szóstej rundzie. Harper’s był czymś pięknym, po prostu wykonał zamach z talerza, a następnie poszedł w drugą stronę.

Trzy pałkarze po powrocie Castellanosa, Kyle Schwarber zadał najcięższy cios w historii, pokonując home run z wysokości 483 stóp na prawe pole. Był to drugi najdłuższy home run w siedmioletniej historii Truist Park, ustępując jedynie Ronaldowi Acuña Jr., który uzyskał wynik na 495 stóp.

„Cholera, wygrałbym to, gdybym stanął w pierwszym rzędzie” – powiedział. „To był dobry dzień w ofensywie dla nas wszystkich. Home run to home run, ale czułem, że nietoperze były całkiem niezłe”.

Schwarber ma 45 home runów, Trea Turner ma 26, Castellanos ma 25, JT Realmuto ma 19, Harper ma 18, Alec Bohm ma 17, a Bryson Stott ma 15. Braves są jedyną drużyną od przerwy All-Star, która zdobyła więcej home runów . Velez.

„Dobrze atakowaliśmy wszystkich” – powiedział menadżer Rob Thompson. „Naprawdę zachęcające jest to, że utrzymaliśmy ich stawki na niskim poziomie. Wheeler wykonał świetną robotę. Właśnie to musisz zrobić”.

READ  Domingo German z Jankesów wyrzucony po kontroli materialnej: „Najsilniejsza ręka, jaką kiedykolwiek czułem w życiu” — mówi Ump

Braves zdobyli sześć tytułów mistrzowskich z rzędu, a swój ostatni świętowali na własnym stadionie Phillies w zeszłym tygodniu. Pomimo tego, jak dominowali Braves, Phillies mają 39-43 od 2019 roku, co stanowi procent zwycięstw na poziomie 0,476. W tym samym okresie wynik pozostałych lig MLB w stosunku do Atlanty wynosi 249-401, co stanowi odsetek wygranych wynoszący 0,383. Gdyby Phils mieli taki sam wskaźnik sukcesu jak reszta ligi, przegraliby z Braves osiem meczów więcej niż w ciągu tych pięciu lat.

Braves nie boją się Phillies, tak jak Marlinowie nie boją się Phillies. Za trzy tygodnie mogą wrócić do Atlanty, ponieważ Braves będą przeciwnikiem NLDS, jeśli Phillies awansują poza rundę dzikich kart.

Po przegranych pięciu z siedmiu meczów na Citizens Bank Park w zeszłym tygodniu, Phillies wygrali trzy z czterech i rozpoczęli serię sześciu meczów wyjazdowych. Wygląda na to, że we wtorek wieczorem wygrają serię. Wystartuje Christopher Sanchez, którego wspierać będzie Michael Lorenzen. Ace Spencer Stryder jedzie do Atlanty.

„Ilekroć spotykamy tych gości, zawsze mamy wrażenie, że to będzie walka powietrzna” – powiedział Schwarber.